REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2019 m. Rugpjūčio 8 d. 17:38

Stiprinamas verslininkų ir valdžios dialogas – aplankytas UAB „Miltinukas“

Šiauliai

Reporteris IngaŠaltinis: Etaplius.lt


94265

„Esi tai – ką valgai!” tokiu šūkiu šiandien Joniškio rajono savivaldybės atstovus pasitiko UAB „Miltinuko receptas” direktorė Audronė Budreckienė. Susitikime dalyvavo Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, administracijos direktorė Valė Kulvinskienė ir mero patarėja Inga Karbauskienė.


Foto galerija:

20190808-120624-2.jpg
20190808-120730.jpg

Įmonės direktorė pristatė produkciją, naujus gaminamus produktus, papasakojo apie artimiausius planus. UAB „Miltinuko receptas“ siekiama gaminti ekologišką produkcija, įdedama daug rankų darbo. Įmonė savo produkciją platina daugiausia Lietuvoje. Direktorė džiaugėsi esančiomis palankiomis verslui sąlygomis rajone.

Meras kalbėjo apie savivaldybės prioritetus, svarbiausius įgyvendinamus projektus, atliekamus ir planuojamus atlikti darbus, verslo skatinimo galimybes, dėkojo už sukurtas darbo vietas, džiaugėsi, kad galime didžiuotis turėdami rajone tokias įmones, kurios yra atsakingos, inovatyvios ir labai rūpinasi siūlomos produkcijos kokybe.REDAKCIJA REKOMENDUOJA