Startavo Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynės

Plungė

Šateikių seniūnija

Etaplius.ltŠaltinis: Plungės rajono savivaldybės inf.

296159

Kovo 23 d. stalo teniso varžybomis startavo 2024 m. Plungės rajono mėgėjų sporto žaidynės, kuriose dalyvauja rajono seniūnijos ir jų gyventojai. Pirmajame varžybų etape dalyvavo 6 komandos.

Šeštadienio popietė buvo kupina azarto, nes ne vienas susitikimas baigėsi įtempta ir lygiaverte kova. Po atkaklios kovos, kurios metu net ir komandų vadovai stengėsi susilaikyti nuo pastabų žaidėjams, pirmą vietą iškovojo ir nugalėtojų titulą apgynė Šateikių seniūnijos komanda (Vida Ročiuvienė, Stanislovas Ročius ir Stasys Ročius). Antrą vietą užėmė Babrungo seniūnija (Sigita Reinikienė, Gintaras Kazonas ir Juozas Bakutis), trečioje vietoje liko Nausodžio seniūnija (Jonas Vaitkus, Stasys Gricius ir Ingrida Juškaitė).

Ketvirta liko Žlibinų seniūnija, penkta – Paukštakių seniūnija, šešta – Kulių seniūnija.

Plungės sporto ir rekreacijos centras už pagalbą vykdant bei organizuojant šias varžybas dėkoja stalo teniso klubui „Žemaite“ ir jo atstovui Arūnui Auškalniui.

Norinčius išmėginti šią sporto šaką, kviečiame į treniruotes, vykstančias Plungės technologijų ir verslo mokyklos sporto salėje, kurias vykdo stalo teniso klubas „Žemaite“.