REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 7 d. 13:41

Stadiono vietoje planuojama statyti naują prekybos centrą?

Kazlų Rūda

Kazlų Rūdos savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Kazlų Rūdos savivaldybė


291307

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos savivaldybės vadovams ir tarybos nariams Maxima LT atstovai pristatė viziją dėl prekybos centro statymo Kazlų Rūdoje.

Šiuo metu mieste esantis futbolo stadionas neatitinka LFF nustatytų reikalavimų. Bet kokiu atveju ar statant naują ar investuojant į esamą, reikalingos investicijos. Šiai dienai neturint stadione apšvietimo, sintetinės dangos, nustatytų atstumų aikštėje bei kitų privalomų saugumo priemonių reikalinga priimti sprendimą dėl naujo futbolo stadiono Kazlų Rūdoje. Savivaldybės vadovai šiems klausimams spręsti planuoja susitikti su LFF atstovais.

Atsižvelgus į tai, kad yra galimybė futbolo stadioną statyti kitoje miesto vietoje, „Maxima LT“ atstovai pasiūlė bendradarbiauti ir pristatė prekybos centro statymo viziją šiuo metu esančio futbolo stadiono vietoje. Vilius Rimkus, „Maxima LT“ Turto valdymo departamento direktorius sakė, kad šalia Taikos g. numatoma maisto prekių parduotuvė, kurioje bus galimybė nuomoti patalpas kavinei, vaistinei ir kitoms paslaugoms.

Atsiradus galimybei išvystyti prekybos centrą, M. Valančiaus g. esama „Maxima“ būtų uždaryta, o 1500 m² dydžio pastatas būtų pritaikomas kitoms veikloms, tokioms kaip prekyba sodo, daržo, ūkio prekėmis, gamybai ar sandėliavimui. Naujas prekybos centras sukurtų apie 30 darbo vietų.

Savivaldybės vadovų teigimu jeigu būtų statomas prekybos centras futbolo stadiono vietoje, sklype privalės papildomai būti sukurta ir įrengta laisvalaikio erdvė šeimoms, jaunimui.

Dėl naujo prekybos centro atsiradimo Kazlų Rūdoje yra galimybė diskutuoti toliau, tačiau kol kas šiame susitikime jokie įsipareigojimai ar kiti konkretūs susitarimai tarp Kazlų Rūdos savivaldybės ir „Maxima LT“ nėra priimti.REDAKCIJA REKOMENDUOJA