REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Gegužės 7 d. 19:59

Spręsta dėl tolimesnio Joniškio rajono 5–11 klasių mokinių ugdymo

Joniškis

Asociatyvi BNS nuotr.

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


174391

Gegužės 6 d. vyko savivaldybės vadovų ir švietimo įstaigų direktorių pasitarimas, kurio metu aptarta situacija mokyklose ir tolimesnio ugdymo galimybės. Susitikimo metu mokyklų vadovai išsakė švietimo bendruomenės nuomonę dėl galimo 5–11 klasių mokinių grįžimo į kontaktinį ugdymą.

Kol kas švietimo bendruomenė moksleivių grįžimą į mokyklas vertina labai atsargiai. Kadangi epidemiologinė situacija balansuoja ant pavojingos ribos, ne visi mokytojai sulaukė skiepų, grįžimas į klases gali sukelti papildomų rizikų. Be to, moksleiviai jau turi susidarę nusistovėjusį darbo ritmą, įvaldę nuotolinio ugdymo metu naudojamas elektronines platformas.

Pasitarimo metu palaikyta mokyklų išsakyta pozicija kol kas kontaktiniu būdu ugdyti pradinių klasių mokinius ir abiturientus, o dėl 5-11 klasių mokinių grįžimo  į klases spręsti kitą savaitę atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją.  Savivaldybės meras V. Gailius pasidžiaugė, kad bendruomenė supranta galimą riziką ir atsakingai vertina situaciją.REDAKCIJA REKOMENDUOJA