Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Sostinėje užpultas ir sužalotas mirusio žymaus Kremliaus kritiko A. Navalno bendražygis L. Volkovas
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 13 d. 07:29

Sostinėje užpultas ir sužalotas mirusio žymaus Kremliaus kritiko A. Navalno bendražygis L. Volkovas

Vilnius

Vilniuje buvo užpultas Navalno bendražygis Volkovas. ELTA / Julius Kalinskas

Ingrida SteniulienėŠaltinis: ELTA


294628

Vilniuje užpultas ir sužalotas kalėjime mirusio Aleksejaus Navalno bendražygis Leonidas Volkovas. Kaip socialiniame tinkle „X“ teigia buvusi A. Navalno atstovė Kira Jarmyš, incidentas įvyko šalia L. Volkovo namų.

Pasak jos, nežinomi asmenys plaktuku išdaužė automobilio langą ir pripurškę akis ašarinių dujų L. Volkovą sumušė. Dėl patirtų sužalojimų opozicionierius išvežtas į ligoninę.

Policijos atstovas Ramūnas Matonis patvirtino, kad antradienio naktį toks įvykis užfiksuotas. Jo teigimu, apie 22 val. 06 min. Vilniuje, Žuvėdrų g. prie savo namų buvo sumuštas Rusijos pilietis.

Įtariamieji L. Volkovo užpuolimu kol kas nesulaikyti

Vilniaus policijos pareigūnams kol kas nepavyko sulaikyti įtariamųjų, vėlų antradienio vakarą užpuolusių ir sužalojusių kalėjime mirusio Aleksejaus Navalno bendražygį Leonidą Volkovą.


„Sulaikyti nepavyko, keliamos versijos, bus tiriamas nusikaltimas“, – Eltai trečiadienio rytą teigė Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Pasak jo, viena iš versijų – užpuolimas gali būti susijęs su politine nukentėjusiojo veikla.


Po suteiktos medicinos pagalbos nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai.


Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, jeigu dėl to nukentėjęs asmuo prarado nedidelę dalį profesinio ar bendro darbingumo arba ilgai sirgo, bet jam nebuvo šio kodekso 135 straipsnio 1 dalyje nurodytų padarinių, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.


Kaip socialiniame tinkle „X“ teigia buvusi A. Navalno atstovė Kira Jarmyš, incidentas įvyko šalia L. Volkovo namų.


Pasak jos, nežinomi asmenys plaktuku išdaužė automobilio langą ir pripurškę akis ašarinių dujų L. Volkovą sumušė. Dėl patirtų sužalojimų opozicionierius išvežtas į ligoninę.
Įvykio vietoje dirbo gausios policijos pajėgos.


L. Volkovas yra neseniai kalėjime mirusio žymaus Kremliaus kritiko ir kovotojo su V. Putino režimo korupcija bendražygis. Jis iš Rusijos pasitraukė kilus arešto grėsmei. Šiuo metu L. Volkovas gyvena Lietuvoje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA