REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2022 m. Liepos 26 d. 14:06

Šokio seminarai su šiuolaikinio šokio profesionalais iš Ukrainos, Suomijos, Latvijos ir Vilniaus

Visaginas

Visagino sav. nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Visagino savivaldybė


241307

Visagino erdvių festivalis kviečia visus (ne tik šokėjus!) judėti šiuolaikinio šokio seminaruose ir pasisemti neįkainojamos patirties iš šokio profesionalų Antono Ovčinikovo (Ukraina), Virpi Juntti (Suomija), urbanistinio šokio teatro „Low Air“ (Vilnius) ir Olgos Žitluchinos (Latvija).

07 29 - 07 30 11.00-13.00
Anton Ovčinikov (Ukraina)
BŪTIES ERDVĖS (14+)
VKC „Sedulina“ choreografijos salė, Vilties g. 5

Užsiėmimo su Anton Ovčinikov esmę būtų galima perteikti keliais klausimais:

kaip erdvė veikia šokį?
kaip šokis veikia erdvę?
Atlikdami skirtingo sudėtingumo technines kombinacijas, dirbtuvių dalyviai tyrinės kaip kinta judesiai, keičiant požiūrį į erdvę. Kokioje erdvėje esame? Dydis, tankis, tekstūra, geometrija, forma? Pabaigoje bus tikrinama teorija, teigianti, kad „šokis nepaliaujamai kuria savo paties erdvę“.

08 01 11.00-18.00 ir 08 03 11.00-17.00
Urbanistinio šokio teatras Low Air (Vilnius)
SAVOJ KRŪVOJ METODO DIRBTUVĖS (14-25 m.)
VKC „Sedulina“ choreografijos salė, Vilties g. 5

Jungtinė teatro ir šokio, profesionalių kūrėjų ir jaunųjų atlikėjų, komanda kviečia Visagino jaunimą į kūrybines šokio dirbtuves. Dirbtuvėse bus taikomos įvairios metodinės patirtys, įgytos šokio spektaklio (ne)paaugliams “Me two / Savoj krūvoj” kūrimo ir atlikimo metu, taip pat - per daugelį metų įgytos žinios ir kompetencijos spektaklių kūrimo ir prodiusavimo, pedagogikos srityse. Dirbtuvių dalyviai turės galimybę susipažinti su spektaklio kūrimo procese išgrynintais metodais bei iš arčiau susipažinti su tuo, kaip vyksta spektaklio / šokio kūrimo procesas, kaip kultūros produktai prodiusuojami, komunikuojami, viešinami, kaip užtikrinamas juos kuriančių žmonių veiklos tęstinumas.

08 02-08 05 9.00-10.00
Olga Žitluchina (Latvija)
PIŽAMINĖ-ŠOKINĖ PRAKTIKA (14-80 m.)
Visagino ežero paplūdimys

Rytinė mankšta kūrybiškai? Choreografė ir šokėja Olga Žitluchina kviečia į žaismingą šokio ir judesio užsiėmimą, kuris ne tik išjudins raumenis, bet ir pakels energijos lygį ir nuotaiką.

08 04-08 05 11.00-13.00
Virpi Juntti (Suomija)
ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO SEMINARAS (14+)
VKC „Sedulina“ choreografijos salė, Vilties g. 5

Šokėja ir šokio pedagogė Virpi Juntti (Suomija) užsiėmimuose kvies ieškoti ergonomiškų ir kūnui priimtinų judesių. Užsiėmimuose bus dirbama su paprastų judesių jungimu į nuoseklias frazes, tyrinėjama, kuo gali būti naudingi kvėpavimas ir bendras grupės ritmas? Koks jų vaidmuo greitėjant ir sudėtingėjant judesių sekoms? Užsiėmime nemažai laiko bus dirbama ant grindų, tad dalyvių prašome dėvėti antkelius arba kelnes ilgomis klešnėmis. Virpi Juntti dirbtuvės yra „Kūrybiškos Europos“ projekto „BET - body, experience, time through 45+ dancers“ veiklos dalis.

Pasirinkę, kuriose dirbtuvėse norite dalyvauti (galite visose), registruokitės el. paštu komunikacija@visaginokultura.lt. O. Žitluchinos užsiėmimuose galite dalyvauti be registracijos.REDAKCIJA REKOMENDUOJA