REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2023 m. Birželio 15 d. 12:21

Socialdemokratas J. Pankauskas grąžino Lazdijų savivaldybei beveik 930 eurų

Lazdijai

BNS Fotobanko nuotr.

Augustė LyberytėŠaltinis: ELTA


270336

Klausimų dėl kanceliarinių lėšų naudojimo, dirbant Lazdijų rajono taryboje, sulaukęs socialdemokratas Justas Pankauskas grąžino į savivaldybės biudžetą 927 eurus.

Apie pastarąjį sprendimą politikas ketvirtadienį paskelbė savo „Facebook“ paskyroje.

„Praėjusioje kadencijoje nuo 2019 m. iki 2021 m. buvau Lazdijų rajono savivaldybės tarybos nariu. Įvertinęs susiklosčiusią situaciją ir keliamus klausimus dėl man, kaip tarybos nariui, skirtų išmokų ir jų panaudojimo, į savivaldybės biudžetą šiandien grąžinau 927 eurus. Apgailestauju ir atsiprašau“, – rašė J. Pankauskas ir pasidalijo banko išrašu.

ELTA primena, kad ketvirtadienį visuomenininkas Andrius Tapinas paskelbė, kad Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) atsakingasis sekretorius Justas Pankauskas, būdamas Lazdijų tarybos nariu, per pusantrų metų pateikė išlaidų čekius, apmokėtus 24 skirtingomis kortelėmis.

A. Tapinas taip pat pastebėjo, kad J. Pankauskas, nors dirbo Lazdijuose, beveik visada kurą pylėsi Vilniuje.

Visuomenininkas „Facebook“ įraše kreipėsi ir į LSDP pirmininkę Viliją Blinkevičiūtę bei kitus partijos narius, prašydamas įvertinti J. Pankausko elgesį.


Kaip ELTA pranešė anksčiau, kilus skandalui dėl galimo politikų piktnaudžiavimo kanceliarinėmis lėšomis, į teisėsaugos akiratį pakliuvo eilė savivaldybių. Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminius tyrimus Neringos, Mažeikių, Šilutės, Pagėgių, Kauno miesto, Kauno rajono, Ignalinos bei Šaulių savivaldybėse.

Savo ruožtu tyrimus dėl galimai pažeisto viešojo intereso Pagėgiuose ir Šilutėje pradėjo ir Generalinė prokuratūra. Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorai pradėjo tyrimą dėl Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybių tarybų nariams skirtų išmokų teisėtumo.REDAKCIJA REKOMENDUOJA