REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2018 m. Rugsėjo 27 d. 08:50

Skyrybas išgyvenantis A. Šedžius: „Paslaptį apie sūnų nešiojausi dešimt metų, tačiau juo ir motina pasirūpinau...“

Vilnius

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


53963

„Apie tai, kad turiu nesantuokinį sūnų dešimt metų nežinojo niekas, net mano tėvai bei sesuo. Jie labiausiai ir pyko, kad tiek metų slėpiau“, - jau šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje 20 val. „Valanda su Rūta“ prisipažins verslininkas Andrius Šedžius, komentuodamas politiko Petro Gražulio romaną, po kurio jam gimė dukra.

Tiesa, Andrius sako kitaip, nei P.Gražulis ne tik nupirko sūnaus motinai butą, jį įrengė, tačiau ir apmokėjo vairavimo kursus, nupirko automobilį, bei pilnai finansiškai pasirūpino, neskaičiuodamas kiekvieno euro.

„Elgiausi, kaip man atrodė – garbingai, todėl niekas ir nesužinojo, kol atėjus į politiką manęs nepradėjo šantažuoti šią istoriją žinantys asmenys. Tuomet ir teko prisipažinti visuomenei“, - pasakos A, Šedžius. Verslininkas teigs visiškai pateisinantis Gražulio dukters motiną Birutę, kuri apie romaną su politiku papasakojo viešai. „O kas jai beliko, kai jis taip pasielgė, ir dar dukrą įžeidinėjo“, - teigs A.Šedžius.

Tuo metu laidoje viešėjęs psichologas, lektorius Tomas Lagūnavičius įsitikinęs: moterys iš prigimties – aukso ieškotojos, todėl tarp meilės ir pinigų rinksis pastaruosius, ir tai – natūralu.

„Tiek ponas Petras, tiek Birutė šioje istorijoje laikosi savitos strategijos... ir tai akivaizdu“, - įsitikinęs psichologas T. Lagūnavičius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA