REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Rugpjūčio 8 d. 13:29

Skelbiamas konkursas UAB „Anykščių vandenys“ direktoriaus pareigoms eiti

Anykščiai

BNS / Fotobanko nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


274998

Anykščių rajono savivaldybė praneša apie skelbiamą konkursą UAB „Anykščių vandenys“ direktoriaus pareigoms eiti.

Skelbiama, kad bendrovės vadovas priimamas į darbą 5 metų kadencijai. Su bendrovės vadovu bus sudaroma terminuota darbo sutartis.

Savivalybė nurodo, kad pretendentai į vadovo pareigas turi turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį išsilavinimą su bakalauro ir magistro kvalifikaciniais laipsniais arba baigus vientisąsias studijas ir būti įgijus magistro kvalifikacinį laipsnį arba jam lygiavertę aukštojo mokslo kvalifikaciją.

Taip pat turėti ne mažiau kaip 4 metų vadovaujamo darbo patirtį, gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti bendrovės veiklą, operatyviai reaguoti į pokyčius, gebėti dirbti komandoje.

Išmanyti Lietuvos Respublikos Konstituciją, Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius ir susijusius su uždarųjų akcinių bendrovių veikla, darbo santykiais, viešaisiais pirkimais ir bendrovės vykdoma veikla, gebėti juos taikyti.

Mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, analizuoti ir apibendrinti informaciją, daryti išvadas ir gebėti priimti sprendimus, turėti bazinę kompiuterinio raštingumo kvalifikaciją, mokėti sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu.

Pažymima, kad pretendentai privalo dokumentus pateikti ne vėliau kaip iki 2023 m. rugpjūčio 22 d. Dokumentus pretendentai pateikia tiesiogiai Anykščių rajono savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriui.REDAKCIJA REKOMENDUOJA