Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Šių metų planuose dar 16 infrastruktūros objektų atnaujinimas ir remontas
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2024 m. Vasario 28 d. 13:57

Šių metų planuose dar 16 infrastruktūros objektų atnaujinimas ir remontas

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


293376

Jau aštuonerius metus veikia Savivaldybės tarybos patvirtinta tvarka, pagal kurią fiziniams ir juridiniams asmenims bei kitoms organizacijoms ar jų padaliniams galima skirti tikslinių lėšų savivaldybės bendrojo naudojimo įvažiavimo kelių, gatvių, automobilių stovėjimo aikštelių ir kitų infrastruktūros objektų remonto, rekonstrukcijos ar įrengimo darbams. Nuo to laiko besikreipiančiųjų skaičius nemažėja ir savivaldybės erdvės gražėja ir plečiasi.

„Miesto infrastruktūros tobulinimui skiriant ypatingą dėmesį, pastaraisiais metais gyventojai su dideliu entuziazmu naudojasi šia programa, kuri yra puikus įrankis gerinti savo gyvenamąją aplinką ir turėti galimybę patogiai parkuoti automobilius.

Gyventojai pasirengia reikalingą projektą ir prisideda ne mažiau nei 20 procentų projekto sąmatinės vertės. Kadangi paraiškų sulaukiame tikrai nemažai, yra nustatyti vadinamieji „pirmumo“ kriterijai, kitaip sakant, pirmiausiai remonto sulaukia tie objektai, kuriems gyventojai skiria daugiausiai lėšų, pavyzdžiui 30 ir daugiau procentų, taip pat kreipiamas dėmesys, ar daugiabutis namas yra renovuotas, ar vykdoma kvartalinė renovacija.

Vien praeitais metais buvo suremontuota 10 daugiabučių namų stovėjimo aikštelių palengvinant infrastruktūrą namų gyventojams, o šiemet sąrašas pasipildys dar 16 aikštelių“, – pabrėžia Marijampolės savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Direktoriaus teigimu, šiais metais naujos aikštelės bus įrengiamos prie daugiabučių gyvenamųjų namų: Artojų g. 19, Mokolų g. 51, R. Juknevičiaus g. 60, Kauno g. 74, Kauno g. 39, Jaunimo g. 14, J. Ambrazevičiaus-Brazaičio g. 15 ir 21, bei Vytenio g. 26. Numatoma rekonstruoti (išplėsti) automobilių stovėjimo aikšteles prie Kauno g. 92, Draugystės g. 9 ir Mokolų g. 67 namų.

Taip pat bus atliktas paprastasis automobilių stovėjimo aikštelių ir šaligatvių remontas prie Artojų skg. esančių 15, 17, 19 ir 21 daugiabučių gyvenamųjų namų. Be to, numatyti vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimo darbai Marijampolės Beržų g. 38, 40 ir 44 namams.REDAKCIJA REKOMENDUOJA