Sportas | 6 MIN.

Širvintose istorinis sporto įvykis - atidarytas naujas futbolo stadionas

Gintaras Bielskis
2018 m. birželio 5 d. 09:37
stad1.jpg

Birželio 2 d. Širvintose atidarytas naujasis futbolo stadionas. Tai ne tik džiugus ir išskirtinis įvykis visai sporto bendruomenei - mokytojams, treneriams, sporto veteranams, dabar sportuojantiems vaikams ir jaunimui, augančiai naujajai širvintiškių kartai. Tai įvykis, kurio Širvintos turėjo laukti kone kelis dešimtmečius - didesnių naujų viešųjų objektų statybų nesiėmė nei viena Širvintų rajono valdžia nuo pat Nepriklausomybės atkūrimo...

Atidarymo iškilmėse, skambant Lietuvos Respublikos himnui, į padangę kilo Europos Sąjungos, Lietuvos ir Širvintų krašto vėliavos. Jas iškelti buvo pakviesti Širvintų Lauryno Stuokos Gucevičiaus gimnazijos direktorė Audronė Buzienė, Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė ir Širvintų rajono tarybos narys, kultūros, jaunimo ir sporto komiteto pirmininko pavaduotojas, sporto klubo „Briedis“ direktorius ir steigėjas Rimas Stepaitis.

Atvykusius garbingus svečius ir gausiai susirinkusius širvintiškius sveikino merė Živilė Pinskuvienė. Ji džiaugėsi, kad bendromis pastangomis pavyko įgyvendinti šį svarbų didelį projektą, dėkojo visiems, kurie suprato, palaikė, rėmė ir tikėjo. Nuoširdų ačiū merė tarė Tarybos nariams, šventėje dalyvavusiems svečiams, kurių kiekvienas bent dalele prisidėjo prie šio didžiulio projekto. „Tai dovana Jums visiems, mieli širvintiškiai,“ - sakė Ž. Pinskuvienė.

Naująjį stadioną pašventino Švento Arkangelo Mykolo parapijos kunigas dekanas Leonas Klimas, sakęs, kad jame sportuos ir tikintys, ir netikintys, tačiau palinkėjo, kad Dievas saugotų šią vietą ir į ją besirenkančius žmones.

Su naujojo stadiono atidarymu sveikino ir džiaugėsi visas būrys garbingų svečių. Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas, prisipažinęs, kad pats yra baigęs „Žalgirio“ futbolo mokyklą, sakė, kad baltai pavydi širvintiškiams tokio stadiono. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, šventėje dalyvavęs su trejų dukrele Lukne, sveikino visus susirinkusius ir sakė, kad naujasis stadionas yra puiki dovana visiems širvintiškiams. Seimo narys, išrinktas Širvintų-Molėtų vienmandatėje apygardoje Petras Čimbaras pajuokavo, kad jei Širvintų rajono merė Ž.Pinskuvienė būtų Vilniaus merė, ko gero sostinei nereikėtų šitiek metų laukti nacionalinio stadiono. Jam antrino ir Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, kūno kultūros ir sporto strategijos skyriaus patarėjas Arūnas Aidukas, kuris sakė pažįstantys daug Lietuvos merų, kurie pradėjo statyti stadionus, bet visuomet užbaigia darbus jau kitas meras. O Širvintose stadiono statybų projektas vyko labai sklandžiai ir greitai. Ypatingo jaunųjų ir mažųjų sportininkų dėmesio saulaukė garsus Lietuvos futbolininkas, atstovaujantis šalies nacionalinei rinktinei, žaidęs už garsius užsienio klubus Deividas Česnauskis, kuris pasidžiaugė ir pasveikino su stadiono atidarymu. Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodį tarė Vilniaus regiono futbolo sąjungos prezidentas Paulius Malžinskas.

Pasisakyti buvo pakviestas Širvintų futbolo veteranų atstovas Vytautas Apavičius, pasidalijęs prisiminimais ir pasidžiaugęs naujuoju stadionu. Na o rangovo UAB „Infes“ laikinai einantis direktoriaus pareigas Dovydas Lentvinskas kalbėjo apie Širvintų rajono vadovių ir projektą koordinavusių specialistų reiklumą, kuris, pasak jo, padėjo sparčiai ir kokybiškai vykdyti darbus.

Visi svečiai buvo pakviesti palikti autografus ant simbolinių marškinėlių, kurie liks prisiminimu ateities kartoms. Pasirašyti ant marškinėlių merė Živilė Pinskuvienė pakvietė ir žmones, be kurių šis projektas nebūtų pavykęs - tai dešinioji merės ranka Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė, Ūkio plėtros skyriaus vedėja Rita Gujienė ir vyriausiasis specialistas Saulius Zabulis.

Šventės metu buvo pagerbti Širvintų futbolo entuziastai, veteranai. Senąsias Širvintų futbolo tradicijas įprasmina skambūs vardai: Širvintų „Žalgiris“, Širvintų „Nemunas“, Širvintų „Naujas gyvenimas“, Širvintų „Agronomas“, Širvintų „Jaunystė“, ir pagaliau „Širvinta“, „Širvintos“ - tai pavadinimai Širvintų futbolo komandų, kurios šios populiariausios pasaulyje sporto šakos tradicijas mūsų mieste kūrė nuo 1956 m.

Buvę „Jaunystės“ ir „Širvintos“ žaidėjai buvo pakviesti įsiamžinti nuotraukoje ir pasirašyti ant simbolinių marškinėlių, kurie ilgai primins visiems šį istorinį įvykį, stadiono atsiradimą Širvintose.

Atidarymo ceremonijos kulminacijai - simbolinės juostos perkirpimui buvo pakviesti Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotojas Gediminas Kirkilas, Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, Tarybos narys, Kultūros, jaunimo, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Romas Zibalas.

Perkirpus juostelę, skambant orkestro fanfaroms, dangų nušvietė spalvingi fejerverkai.

Pasibaigus atidarymo iškilmėms, prasidėjo sportinė renginio dalis. Vyko net kelios draugiškos futbolo varžybos. Pirmiausiai jėgas išbandė mažiausi futbolininkai: 2008 g. m. ir jaunesnių vaikų Širvintų sporto centro komanda (treneris - Saulius Barevičius), susitikę su Molėtų sporto centro komanda. O kitoje aikštės pusėje vyko vyresnių - 2005 g.m. žaidėjų Širvintų sporto centro komandos (treneris - Vytautas Skirmantas) varžybos su Vilniaus futbolo komanda.

Atmosferai įkaitus, jėgas išbandė futbolo veteranai - Širvintų „Briedis“ ir Ukmergės „Spartakas“.

Na, o sportinės dalies kulminacija tapo Širvintų „Širvintos“ ir Trakų futbolo klubo, žaidžiančio Lietuvos A lygoje, varžybos.

Varžybų pertraukų metu vyko loterija, kurios laimėtojai džiaugėsi firminiais pasaulio čempionato kamuoliais. Burtus traukė žinomas Širvintų sporto žmogus, ilgametis kūno kultūros mokytojas, treneris, sportininkų kalvis, šaulys, dar ir dabar dalyvaujantis karinėse-sportinėse varžybose, Leonas Vaicekauskas ir Tarybos narys, „Briedžio“ klubo vadovas Rimas Stepaitis.

Šventę puošė ir muzikiniais kūriniais susirinkusius džiugino orkestras ,,Panevėžio garsas“, gimnastų grupė „Project Mayhem“, Lietuvos pop muzikos scenos projekto „Čilinam“ atlikėjai Ramūnas Rudokas, Deivydas Zvonkus ir Katažina Zvonkuvienė. Visos šventės metu talkino savanoriai - gražiosios lietuvaitės Inga Vaickienė ir Indrė Kabašinskienė, pasitempę, šypsenomis švytintys mažieji Karina Fedotova ir Nojus Kralikevičius. Renginio vedėjas - Simonas Indrašius.


Kelmė
Kelmėje ir vėl įkliuvo asmuo su savimi turėjęs kvaišalų
Pirmadienį du jaunus vyrus, su savimi turėjusius galimai narkotinių medžiagų, sulaikę Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai praneša vakare sulaikę ir dar vieną.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Iki Kūčių likus vos dienai daugelis dar svarsto, kuo nustebinti atvykstančius svečius. Net ir gruodžio 23-ioji daugeliui tampa intensyvaus pasiruošimo diena, kai planuojami patiekalai ir perkami pagrindiniai ingredientai. Vis daugiau žmonių Kūčių stalui renkasi namuose sūdytą lašišą – patiekalą, leidžiantį užtikrinti šviežumą ir skonio kokybę.
Virtuvė | 3 MIN.
0
Gruodžio dvidešimt trečioji – 357-oji metų diena (antroji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 9 dienos.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Lietuva
Pakruojis
NATO generalinis sekretorius Markas Rutte prieš Kalėdas ragina toliau remti Ukrainą – ir kartu įspėja dėl saugumo rizikos Europos šalims.
Pasaulis | 3 MIN.
0
Gruodžio 18 dieną įvyko Pakruojo rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 20 tarybos narių. Posėdžio darbotvarkėje suplanuoti 35 klausimai. Prieš prasidedant klausimų svarstymui pasveikinti gruodžio mėnesį gimtadienius šventę Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai Vida Remeikienė, Robertas Ašmanavičius ir Audrius Kazlauskas.
Politika | 5 MIN.
0


Vyriausybė pripažino žemės ir maisto ūkį nacionaliniam saugumui svarbia sritimi. Toks sektoriaus pripažinimas leis kurti ir palaikyti atsparią bei savarankišką šalies apsirūpinimo maistu sistemą.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 3 MIN.
1
Europos Komisijos (EK) pristatytas pasiūlymas dėl ilgalaikio Europos Sąjungos (ES) biudžeto 2028–2034 metams kelia daug rimtų klausimų. Ypač dėl to, kad žemės ūkio, kaimo plėtros ir žuvininkystės finansavimas mažėtų apie 20 proc. (palyginti su 2021-2027 metų laikotarpiu) ir dėl numatomo steigti naujo fondo.
Žemės ūkio ministerijos naujienos | 6 MIN.
1

Lietuva
Lietuva
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) primena vartotojams – nuo sausio keičiantis elektros ir gamtinių dujų tarifams, rodmenis būtina deklaruoti iki 2025 m. gruodžio 31 d. imtinai.
Lietuva | 2 MIN.
0
Kūčių vakaras bus debesuotas, tačiau orai išliks ramūs ir be žymesnių kritulių, teigia Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikas Tadas Kantautas. Tuo metu per abi Kalėdų dienas pragiedrulių taip pat nenusimato, tačiau truputėlį sustiprės vėjas.
Lietuva | 3 MIN.
0

Pakruojis
Šiauliai
Gruodžio 18 dieną įvyko Pakruojo rajono savivaldybės tarybos posėdis. Jame dalyvavo 20 tarybos narių. Posėdžio darbotvarkėje suplanuoti 35 klausimai. Prieš prasidedant klausimų svarstymui pasveikinti gruodžio mėnesį gimtadienius šventę Pakruojo rajono savivaldybės tarybos nariai Vida Remeikienė, Robertas Ašmanavičius ir Audrius Kazlauskas.
Politika | 5 MIN.
0
Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl galimo interesų konflikto Šiaulių savivaldybėje. Etikos sargai aiškinsis, ar miesto meras Artūras Visockas, pasirašęs potvarkį dėl finansinės paramos skyrimo sesers sutuoktinio įmonei, tinkamai laikėsi viešųjų ir privačių interesų derinimo reikalavimų, pranešė VTEK.
Politika | 2 MIN.
1

Kelių eismo taisyklės (KET) sukurtos ne tik eismui reguliuoti, bet ir saugumui užtikrinti. Kai kuriems eismo dalyviams atrodo, kad laikytis visų taisyklių nėra būtina, tačiau toks požiūris yra klaidingas ir pavojingas. Net menkiausias taisyklių nepaisymas gali turėti skaudžių, o kartais ir tragiškų pasekmių.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0
Kelionė automobiliu – tai ne tik transporto priemonės vairavimas, bet ir emocinis iššūkis vairuotojui. Daugeliui kelią apkartina stresas, kuris iš dalies kyla ne dėl išorinių veiksnių, o dėl prasto pasiruošimo kelionei. Kruopštus kelionės planavimas leidžia sumažinti įtampą ir išvengti rizikos kelyje.
Saugi kelionė – bendras tikslas | 5 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
NATO generalinis sekretorius Markas Rutte prieš Kalėdas ragina toliau remti Ukrainą – ir kartu įspėja dėl saugumo rizikos Europos šalims.
Pasaulis | 3 MIN.
0
JAV prezidentas Donaldas Trumpas pirmadienį paskelbė apie naują karo laivų klasę, kuri bus pavadinta jo vardu – tokia garbė paprastai suteikiama tik buvusiems šalies vadovams.
Pasaulis | 3 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių techninės kūrybos centro erdvės vienai nakčiai virto tikra kūrybine laboratorija ir improvizuota filmavimo aikštele. Būtent tokioje dinamiškoje aplinkoje Šiauliuose įvyko pirmosios naktinės kūrybinės dirbtuvės „Kai kalba vanduo“, skirtos vyresnių klasių moksleiviams. Iki pat ankstyvo ryto trukęs renginys tapo erdve, kurioje jaunimas galėjo laisvai kurti, diskutuoti, tyrinėti ir praktiškai pristatyti savo idėjas, ieškodami sprendimų aktualiai šiandienos problemai – gėlo vandens trūkumui ir taršai.
Verslas | 6 MIN.
0
Pastebėję, jog Šiaulių miesto įmonėms trūksta aiškumo apie jų vaidmenį galimų ekstremaliųjų situacijų metu, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Pramonės komiteto iniciatyva (pirmininkas Rolandas Gabrielaitis, UAB „Bodesa“ prezidentas), gruodžio 5 dieną pakvietė verslo atstovus į informacinį susitikimą su Šiaulių miesto savivaldybės Civilinės saugos ir mobilizacijos specialistais tema „Pasiruošimas ekstremaliosioms situacijoms: ką privalo žinoti įmonės“.
Verslas | 4 MIN.
0

Kelmė
Šiauliai
Pirmadienį du jaunus vyrus, su savimi turėjusius galimai narkotinių medžiagų, sulaikę Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai praneša vakare sulaikę ir dar vieną.
Kriminalai | 2 MIN.
0
Pirmadienį Šiaulių mieste ir rajone policijos pareigūnai nutraukė dviejų vairuotojų keliones. Abiejų girtumai viršijo dvi promiles, o vienam nedaug trūko iki sunkaus girtumo laipsnio.
Kriminalai | 2 MIN.
0


Akmenė
Šiauliai
Ankstų pirmadienio rytą Naujojoje Akmenėje sulaikytas neblaivus vairuotojas.
Gatvė | 2 MIN.
0
Pirmadienį vienoje centrinės Šiaulių dalies sankryžoje laikinai neveikia šviesoforas. Apie tai vairuotojus ir kitus eismo dalyvius perspėja bendrovė „Šiaulių šviesa“.
Gatvė | 2 MIN.
0
Lietuva
Lietuva
Baigiantis metams Pakruojyje atnaujintas dar vienas kiemas. Atsinaujinusia infrastruktūra džiaugiasi P. Mašioto g. 41 daugiabučio namo gyventojai. Čia pilnai sutvarkytas šalia namo esantis kiemas, naujai įrengtas šaligatvis.
Gatvė | 2 MIN.
0
Šeštadienį šalyje buvo užregistruoti 43 eismo įvykiai, iš kurių 4 įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės, pranešė Policijos departamentas.
Gatvė | 2 MIN.
0

Šiauliai
Radviliškis
2025 metų Šiaulių rajono sporto apdovanojimų šventė sukvietė rajoną garsinusius sportininkus, trenerius, sportą mylinčius kuršėniškius ir miesto svečius. Šie apdovanojimai vyksta jau dešimtą kartą. Geriausius sportininkus, trenerius, komandas ir nominacijų nugalėtojus pagal pateiktas paraiškas renka Šiaulių rajono savivaldybės Sporto taryba.
Sportas | 3 MIN.
0
Gruodžio 16 d. laisvasis mokytojas Valerijus Belovas organizavo plaukimo varžybas mokiniams, kurie lanko trenerio neformaliojo vaikų švietimo programą „Mokymas plaukti“. Varžybose mokiniai buvo suskirstyti į penkias amžiaus grupes ir rungtyniavo 25 m bei 50 m nugara rungtyse. Mokiniai pasiekę geriausius rezultatus buvo apdovanoti medaliais ir taurėmis, o visi dalyviai saldžiomis dovanėlėmis. Mažiausiems plaukikams apdovanojimus įteikė kandidatė į plaukimo meistrus Ugnė Takuševičiūtė.
Sportas | 2 MIN.
0


Šiauliai
Šiauliai
Šiaulių miesto meras A. Visockas prieš keletą metų pradėjo tradiciją artimiau susipažinti su Metų mokytojais tapusiais Šiaulių mokyklų pedagogais. Savivaldybės vadovas ir šiemet džiaugėsi proga įsitikinti, kad mokyklose dirba daug puikių mokytojų, galinčių būti puikiais pavyzdžiais tiek jaunajai kartai, tiek kolegoms pedagogams.
Mokslas | 9 MIN.
0
Šakynos bendruomenėje gyvenimas verda. Tai paliudija ir Gabrielė Kreimerytė – tikra Šakynos bendruomenės siela. Mergina čia gimė, užaugo, o baigusi studijas nusprendė grįžti ir įsikurti savo gimtojoje vietoje. Gabrielė sako dažnai išgirstanti klausimą “Kodėl taip myli Šakyną?“. Atsakymas labai paprastas – vertybes formuoja šeima, o visa Gabrielės šeima širdį atiduoda Šakynai.
Veidai | 4 MIN.
0
Šiauliai
Radviliškis
Artėjant šventoms Kalėdoms Naujojo Šiaulių trečiojo amžiaus universiteto studentai pritarė dekano Rimanto Daugino pasiūlymui surengti gerumo akciją. Juk Adventas – laukimo ir gerų darbų metas. Šios akcijos tikslas – pasidalinti šventine nuotaika, nuoširdžiu dėmesiu ir bendryste su tais, kuriems ypač svarbus žmogiškas ryšys. Parodyti, kad jie nėra pamiršti ir svarbūs mūsų bendruomenei.
Kultūra | 4 MIN.
0
Spalio 24 dieną Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos 7–8 klasių mokiniai, vadovaujami gamtos mokslų mokytojų, dalyvavo Nacionaliniame aplinkos apsaugos egzamine. Ši iniciatyva puikiai dera su progimnazijos siekiu puoselėti atsakingą požiūrį į aplinką – mokykla aktyviai dalyvauja įvairiuose „Tvarios mokyklos“ projektuose, skatindama mokinius kurti prasmingus pokyčius savo kasdienybėje.
Jaunimas | 2 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Šiemet šventinis laikotarpis dovanoja ilgiau trunkantį laisvadienių laikotarpį, todėl natūralu, kad daug gyventojų savo namus paliks ilgesniam laikui – išvyks pas artimuosius, keliaus arba tiesiog praleis daugiau laiko ne namuose. Apsaugos ekspertai ir policija įspėja: būtent tokios dienos tampa aktyviu sezonu vagims, kurie pastaruoju metu elgiasi įžūliau ir veikia žaibiškai. Prie dažnesnių incidentų prisideda ir gyventojų šventinė skuba bei išsiblaškymas.
Namai | 5 MIN.
0
Lietuvoje savarankiškai dirbančių asmenų skaičiui viršijus 300 tūkst., vis daugiau kalbama ir apie jų poreikį įsigyti nekilnojamojo turto. Kelias iki nuosavo būsto savarankiškai dirbantiesiems gali būti sudėtingesnis. Finansų įstaigos, vertindamos laisvai samdomų specialistų ar smulkiųjų verslininkų paraiškas, taiko griežtesnius kriterijus, todėl norint gauti paskolą būtina kruopščiai pasiruošti, rašoma banko „Bigbank“ pranešime žiniasklaidai.
Namai | 5 MIN.
0

Šiauliai
Alytus
Šakynos bendruomenėje gyvenimas verda. Tai paliudija ir Gabrielė Kreimerytė – tikra Šakynos bendruomenės siela. Mergina čia gimė, užaugo, o baigusi studijas nusprendė grįžti ir įsikurti savo gimtojoje vietoje. Gabrielė sako dažnai išgirstanti klausimą “Kodėl taip myli Šakyną?“. Atsakymas labai paprastas – vertybes formuoja šeima, o visa Gabrielės šeima širdį atiduoda Šakynai.
Veidai | 4 MIN.
0
Lietuvos nacionalinis muziejus jau kelerius metus kuria edukacines veiklas kartu su įvairiomis bendruomenėmis. Ši istorija, prasidėjusi dar 2023 metais, virto kur kas daugiau nei socialinės atsakomybės įgyvendinimu. Ji tapo prasminga draugyste tarp muziejaus, vaikų su negalia bei jų tėvų ir globėjų asociacijos „Mirabilia“ ir Kotrynos – jaunos moters, gyvenančios Alytuje, turinčios cerebrinį paralyžių, kuri sėdėdama vežimėlyje drąsiai veda ekskursijas lankytojams.
Veidai | 5 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Iki Kūčių likus vos dienai daugelis dar svarsto, kuo nustebinti atvykstančius svečius. Net ir gruodžio 23-ioji daugeliui tampa intensyvaus pasiruošimo diena, kai planuojami patiekalai ir perkami pagrindiniai ingredientai. Vis daugiau žmonių Kūčių stalui renkasi namuose sūdytą lašišą – patiekalą, leidžiantį užtikrinti šviežumą ir skonio kokybę.
Virtuvė | 3 MIN.
0
Gruodžio dvidešimt trečioji – 357-oji metų diena (antroji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 9 dienos.
Horoskopai | 4 MIN.
0


Lietuva
Lietuva
Gruodžio dvidešimt trečioji – 357-oji metų diena (antroji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 9 dienos.
Horoskopai | 4 MIN.
0
Gruodžio dvidešimt antroji – 356-oji metų diena (pirmoji 51-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 10 dienų.
Horoskopai | 4 MIN.
0

Lietuva
Lietuva
Iki Kūčių likus vos dienai daugelis dar svarsto, kuo nustebinti atvykstančius svečius. Net ir gruodžio 23-ioji daugeliui tampa intensyvaus pasiruošimo diena, kai planuojami patiekalai ir perkami pagrindiniai ingredientai. Vis daugiau žmonių Kūčių stalui renkasi namuose sūdytą lašišą – patiekalą, leidžiantį užtikrinti šviežumą ir skonio kokybę.
Virtuvė | 3 MIN.
0
Kiaulės liežuvis – išraiškingo skonio, nebrangus patiekalas, kurį lietuviai dažniausiai valgo vieną, su majonezu ar garstyčiomis. Tačiau pakanka vos keleto gudrybių ir maistingas bei sotus kiaulės liežuvis gali tapti tikru virtuvės atradimu. „Maximos“ maisto gamybos technologas dalijasi keletu patarimų, kaip liežuvį paversti išskirtiniu šventiniu patiekalu.
Virtuvė | 5 MIN.
0