REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Rugsėjo 12 d. 20:55

Šiluva: tarnauti teisingumui ir gėriui

Vilnius

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


98861

Rugsėjo 9 d. Šiluvoje buvo aukojamos šv. Mišios, kuriose buvo meldžiamasi už teisėsaugos ir teisėtvarkos darbuotojus, kad jie visada liudytų tiesą ir gėrį.

Jose dalyvavo Vidaus reikalų ministerijos, Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, policijos, Generalinės prokuratūros ir Valstybės sienos apsaugos pareigūnai ir darbuotojai. Kardinolas arkivyskupas Sigitas Tamkevičius savo homilijoje per Eucharistiją padėkojo visiems, kurie saugo laisvę ir ramybę, linkėdamas žmonėms savo širdyje turėti daugiau šventos Dievo baimės, kad pareigūnų darbas taptų lengvesnis. Jis teigė, kad ten, kur apstu nuodėmių, Dievui nelieka vietos.

„Atlaidai – tai atleidimas. Atleidimas nuo nuodėmių...“ - kalbėjo kunigas Rolandas Bičkauskas. - Nuodėmė – tai įstatymo laužymas“. Jis pabrėžė, kad nuodėmė yra ir abejingumas, kai nepastebime, kai apsimetame nepastebintys to, kas bloga. Pasak jo, nuodėmė yra ir bloga motyvacija, ir blogos mintys, ir menkiausi kompromisai su sąžine, kviesdamas visus rasti galimybių daryti kitiems gera, kurti gėrį, rūpintis kitais.

Vidaus reikalų viceministras Česlovas Mulma padėkojo už visus vienijančią maldą ir palinkėjo, kad geri norai virstų gerais darbais.

Šiluvoje giedojo VRM vyrų choras „Sakalas“, vadovaujamas Romo Makarevičiaus ir grojo VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras, jo vadovas ir dirigentas Eimantas Anskaitis.REDAKCIJA REKOMENDUOJA