REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2023 m. Lapkričio 21 d. 14:04

Šiauliuose praūžė R. Bagdono tarptautinis imtynių turnyras

Šiauliai

J. Raškauskienės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Šiaulių miesto savivaldybės inf.


284121

Lapkričio 18–19 dienomis Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko 21-ojo pasaulio čempiono Rimanto Bagdono vardo tarptautinis imtynių turnyras, kuris pritraukė įspūdingą dalyvių ir žiūrovų ratą. Šis įvykis ne tik sukūrė neeilinę sportinės dvasios ir kovos džiaugsmo atmosferą, bet ir unikalią galimybę susitikti su skirtingų šalių talentais bei pasinerti į tarptautinį sporto ritmą. Turnyre dalyvavo sportininkai ir svečiai iš devynių valstybių: Suomija, Estija, Kazachstanas, Korėja, Didžioji Britanija, Lietuva, Latvija, Ukraina ir Švedija. Gimnazija išsiskyrė ne tik kaip sporto, bet ir kaip tarptautinio bendravimo epicentras, kuriame susitiko įvairių kultūrų sportininkai.

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas, Lietuvos imtynių prezidentas Giedrius Dambrauskas, Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas ir kiti garbūs svečiai lapkričio 18 d. atidarė 21-ąjį Pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyrą.

Meras Artūras Visockas pasidžiaugė, kad turnyras pritraukia dalyvius net iš tolimosios Azijos, iš Pietų Korėjos. A. Visockas paminėjo, kad Rimantas Bagdonas stipriai prisidėjo prie Šiaulių sporto gimnazijos atsiradimo ir imtynių puoselėjimo ne tik Šiauliuose, bet visoje Lietuvoje.

Lietuvos imtynių federacijos prezidentas įteikė prizą 2022 m. geriausiai imtynininkei Kamilei Gaučaitei ir rinktinės treneriui Aivarui Kaseliui.

Šiaulių sporto gimnazijos sportininkai neabejotinai pasiuntė galingą signalą apie savo pasirengimą ir norą kovoti Europos ir pasaulio čempionatų arenose dėl pačių aukščiausių apdovanojimų. Rezultatai ne tik liudija jų talentą, bet ir puikų trenerių: Aivaro Kaselio, Tatsianos Bokhan, Gailos Stočkienės, Andriaus Stočkaus ir Laimučio Adomaičio darbą. Įdomu pastebėti, kaip šis turnyras sugrąžino kilnios kovos sporto dvasią į Šiaulių sporto gimnaziją.

Šiaulių sporto gimnazijos ir Šiaulių sporto centro „Atžalynas” sportininkų pasiekiamai:

  • Luka Stanelytė 1 vieta (72 kg)
  • Iveta Česnauskaitė 1 vieta (68 kg)
  • Adriana Danisevičiūtė 3 vieta (50 kg)
  • Ugnė Laurinskytė 3 vieta (59 KG)
  • Julita Ivanauskaitė 3 vieta (68 kg)
  • Paulina Pavilionytė 4 vieta (62 kg)
  • Gabija Dilytė 1 vieta (50 kg)
  • Vestina Danisevičiūtė 1 vieta (53 kg)
  • Gabrielė Dilytė 62 kg. 3 vieta (62 kg)

Graikų–romėnų imtynių srityje išsiskyrė Artem Revtiuk, kuris pasiekė 2 vietą 63 kg kategorijoje. Jo pasirodymas liudija asmeninį talentą ir trenerio Laimučio Adomaičio kompetenciją bei atsidavimą savo darbui.

Turnyras sujungė sporto bendruomenę, skatino sportininkus siekti aukštų tikslų. Šis įvykis yra ne tik varžybos, bet ir sporto šventė, kurioje perspektyvą mato ateities talentai ir olimpiniai svajotojai. Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė didžiuojasi puikiais rezultatais, bendradarbiavimu, organizuojant ir vykdant tarptautinį sporto renginį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA