REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2022 m. Lapkričio 28 d. 13:24

Šiauliuose praūžė atviras Lietuvos MMA čempionatas

Šiauliai

SunCity MMA nuotr.

Simas GarbenisŠaltinis: Etaplius.lt


252367

Lapkričio 26 dieną Šiaulių sporto gimnazijoje vyko vienos stipriausių ir svarbiausių mišrių kovos menų kovotojų varžybų. Į Šiaulius susirinko netoli 200 sportininkų iš 30-ies skirtingų kovos menų klubų atstovaujančių Lietuvą, Latviją, Estiją, Suomiją ir Ukrainą.

Pagrindiniai turnyro organizatoriai Šiaulių kovos menų klubas Suncity MMA ir Lietuvos mišrių kovos menų federacija džiaugiasi renginio sėkme.

„Šiais metais pavyko surinkti itin didelį skaičių kovotojų, apjungti net keletą šalių ir naujų sporto klubų, kurių nematydavome anksčiau".

„Iš esmės pats turnyras praėjo sklandžiai, daug gražių ir įnirtingų kovų, pasiekti čempionato tikslai ir patys Šiauliai sustiprino savo poziciją Lietuvos kovos menų žemėlapyje“, – kalbėjo šių organizacijų atstovai. Puikiai pasirodė ir patys šiauliečiai. Saulės miesto kovotojai jau eilę metų yra stiprūs ir konkurencingi ne tik Lietuvos dvikovinio sporto, bet ir tarptautinio dvikovinio sporto kontekste.

Šiais metais Šiauliams atstovavo pats didžiausias iki šiol suburtas kovotojų skaičius. Suncity MMA klubo kovotojų komandą sudarė 23 skirtingo amžiaus ir pajėgumo kovotojai iš kurių didžioji dalis tapo šalies čempionais ir čempionato prizininkais. „Negalėčiau išskirti prasčiausiai ar geriausiai pasirodžiusio sportininko. Visi jie atidavė savo jėgas besiruošdami varžyboms ir jose kovodami, puikiai parodė tvirtą charakterį ir įgūdžius“, – kalbėjo Suncity MMA klubo vadovas Simas Garbenis dar padėkodamas savo komandai už atiduotas jėgas ir pagalbą varžybų metu.

Varžybose netrūko ir pirmųjų startų. Šiais metais dvikovinį sportą atradę Šiaulių kovotojai, taip pat, išmėgino savo jėgas. Dar visai nesenai pradėję sportuoti kikbokso ir vaikų kovos menų sportininkai puikiai debiutavo savo pirmosiose varžybose.

„Galime pasidžiaugti tiek mūsų vaikų, tiek kikbokso sportininkų pasiekimais. Nors jie sportuoja sąlyginai trumpą laiką, įrodė, kad ateityje gali tapti didele grėsme savo priešininkams“, – džiaugdamiesi kalbėjo Šiauliečiai treneriai. Čempionato išskirtinumas ne tik didelis dalyvių skaičius.

Šiais metais čempionatas buvo kiek kitoks. Kaip pagrindinis organizatorius Suncity MMA klubas priėmė sprendimą šį čempionatą padaryti džiaugsmingu ne tik patiems kovotojams ar žiūrovams, bet ir pasinaudoti juo remiant vaikus sergančius onkologinėmis ligomis.

„Nusprendėme sudaryti sąlygas tiek kovojančioms delegacijoms, tiek žiūrovams prisidėti renkant paramą į vaikų sergančių onkologinėmis ligomis fondą. Tikime, kad kovos menų bendruomenė yra pajėgi ir galinti įgyvendinti ir kitas teigiamas, visuomenei svarbias perspektyvas. Renginio metu surinkome gana solidžią paramą, kuri bus panaudota tikslingai remiant tokių vaikų gydymą“, – kalbėjo Suncity MMA klubo vadovas pridurdamas šių metų čempionato šūkį „kovotojai remia kovotojus“.

Suncity MMA klubas ir Lietuvos mišrių kovos menų federacija nori padėkoti visiems dalyviams už atiduotas jėgas, Šiaulių sporto gimnazijai, Šiaulių miesto savivaldybei ir visiems rėmėjams už visokeriopą pagalbą ir tikėjimą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA