Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Šiauliuose išrinktas 2024 metų ropliukas!
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Mama kalba2024 m. Kovo 19 d. 15:34

Šiauliuose išrinktas 2024 metų ropliukas!

Šiauliai

Organizatorių nuotraukos.

Etaplius.ltŠaltinis: Linksmiausios šventės


295393

Kovo 13 d. didžiausiame žaidimų kambaryje, Šiauliuose vyko jau trečiasis Ropliukų turnyras, kuriame varžėsi beveik 30 ropliukų - vaikų kurie dar nevaikšto, o ropoja. Pirmos vietos nugalėtojui 1 m., o jauniausia dalyvė vos 7 mėn. Emilija.

Renginio organizatorės Viktorija Lileikienė ir Monika Kairienė sako, kad jų pagrindinis tikslas - suburti šeimas – ir vėl pavyko! Anot Monikos, pagrindinė mintis šio turnyro ne tik išrinkti greičiausią ropliuką, bet ir suburti šeimas panašaus pobūdžio renginiuose.

„Dažniausiai į vaikų organizuojamus renginius, veiklas įsitraukia tik mamos su mažyliais, ieškodamos alternatyvos praskaidrinti kasdienybę. Tačiau šio renginio tikslas – paskatinti dalyvauti ir atsiminimus kurti visai šeimai! Labai džiaugiamės, kad šis renginys pritraukia net ir senelius, močiutes!“, – pasakoja Monika.

Viktorija paantrina Monikai ir priduria, kad šis renginys turi ir gražią iniciatyvą.

„Kiekvienais metais, surinkti ropliuko turnyro registracijos mokesčio pinigai yra paaukojami. O visos pramogos ir dovanos yra skirtos nuostabių rėmėjų ir partnerių. Šiais metais pasirinkome draugystę su Raudonuoju kryžiumi, kurie padės mums surasti šeimą ar šeimas, kurioms galėsime skirti suaukotus pinigėlius pramogai, veiklai, būreliui, daiktui ar panašiai“, – sakė Viktorija.

Tai kas tas ropliukų ropliukas?

Starto ir finišo linijas skyrė 8 metrai. Tėveliai naudojosi kompiuteriais, pulteliais, knygutėmis, kitus motyvavo sesės ir broliai kukurūzais ir skanukais.

Anot organizatorių, viena mama naudojosi visiems nuotaika pakėlusiu garsu - Viu viu, kaip specialiųjų tarnybu automobiliu garsas.

1 vietos vietos nugalėtojas Domas

Ropliukų turnyro 2024 m. nugalėtojas ir ropliukų ropliukas - DOMAS ČĖSNA!

Domui 1 m., o jo geriausias motyvatorius ropojimui - tėtis.

2 vietos nugalėtoja Samanta

Ropliukų turnyro 2024 m. antros vietos nugalėtoja - Samanta Narkytė 9 mėn.

„Samantos mamytė mus visus tiesiog užbūrė savo taktika – pasinaudojusi balsu mažylę kvietė šaukdama - Viu viu viu! NEREALI! Pasirodo, mamytė fotografė ir išdavė, kad šis būdas labai pasiteisina ir profesinėje veikloje!

3 vietos nugalėtoja Rusnė

Ropliukų turnyro 2024 m. trečios vietos nugalėtoja - Rusnė Baranauskaitė 1 m. 1 mėn.

Savo amžiaus grupėje ši mergaitė buvo viena, tad iš karto iškeliavo į finalą ir dar iškovojo prizinę vietą! Šventė buvo atidaryta trumpa mankšta ir muilo burbulų maudynėmis.

Mažyliams ir tėveliams laikas visai neprailgo, o renginiui pasibaigus jie dar turėjo progos pabendrauti tarpusavyje, pasidalinti įspūdžiais bei pasimėgauti akimirkomis.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA