REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Pramogos2023 m. Rugsėjo 5 d. 10:49

Šiaulių turizmo gatvėje – daugiau nei 40 dalyvių: ko tikėtis?

Šiauliai

Šiaulių TIC nuotr.

Kristina ŠapytėŠaltinis: Etaplius.LT


277140

Vasara baigėsi, laikas planuoti, ką veiksite rudens, žiemos metu, o gal net ruoštis kitos vasaros kelionėms. Šiauliuose vyksianti Turizmo gatvė palengvins planavimą – bus galima pabendrauti su daugybe turizmo profesionalų iš Lietuvos ir Latvijos ir taip susidėlioti maršrutus.

Geltonojoje palapinėje sutiksite Šiaulių turizmo informacijos centro darbuotojus, o jų kaimynystėje įsikurs didieji Šiaulių miesto turizmo paslaugų teikėjai: „Aušros“ muziejaus, Botanikos sodo ir Kultūros centro atstovai. Kartais visai gera pabūti turistais savo mieste ir naudinga sužinoti dar daugiau apie Šiaulių miestą.

Savo miestų, rajonų, ir miestelių turistines įdomybes pristatys daugiau negu 40 skirtingų atstovų iš Lietuvos ir Latvijos. Atvyksta Alytaus, Anykščių, Biržų, Ignalinos, Kauno, Lazdijų, Mažeikių, Plungės, Telšių, Utenos turizmo atstovai. Čia taip pat sutiksite ir artimiausius Šiaulių kaimynus iš Joniškio, Pakruojo, Šiaulių rajono turizmo informacijos centrų. Bėgius į Šiaulius „nuties“ ir Siaurojo geležinkelio atstovai. Gausus būrys dalyvių bus iš Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos, jungiančios Dubysos, Kurtuvėnų, Salantų, Tytuvėnų, Varnių, Ventos, Žagarės regioninius parkus ir Kamanų gamtinį rezervatą.

Turizmo gatvės lankytojų lauks ir nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“. Praeitą turistinį sezoną atrasti tai, kas sava, skatinusi „Keliauk Lietuvoje“, šiemet šventės dalyvius ragina keliauti pasitelkiant devizą „Sugrįžk ten, kur buvo gera“.

Šią vasarą lietuviai keliautojai iš naujo atrado Latviją, o į Turizmo gatvę atvyksiantys turizmo atstovai iš Latvijos turizmo informacijos centrų atstovai galės papasakoti, ką dar galima pamatyti kaimyninėje šalyje. Šiauliečių ir miesto svečių lauks turizmo atstovai iš Cėsvainės, Daugpilio, Dobelės, Gulbenės, Jelgavos, Jūrmalos, Madonos, Rygos, Saldus, Siguldos, Tervetės, Valmieros, Ventspilio bei Staicelės ir Salacgrivos iš Limbažių krašto. Dar daugiau apie savo krašto turizmo naujienas, populiariausias lankytinas vietas pasirengę papasakoti Kuržemės ir Latgalos turizmo asociacijų atstovai.

Džiugu, kad Šiaulių bulvare šurmuliuosianti Turizmo gatvė šiemet – kaip niekad gausi.REDAKCIJA REKOMENDUOJA