REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2024 m. Balandžio 2 d. 08:29

Šiaulietis pervežimo paslaugų įmonės vadovas M. Klimas: dirbame kokybiškai ir greitai

Šiauliai

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


296703

Jeigu kraustotės, keičiate biurą ar tiesiog reikalingas sunkaus daikto pervežimas – jums prireiks pervežimo paslaugų. Šiauliečio įmonė UAB „Martveža“ suteikia kokybiškas krovinių, siuntinių ar baldų pervežimo paslaugas tiek įmonėms, tiek privatiems asmenims.

Turi ilgametę patirtį

Pasak „Martveža“ vadovo Martyno Klimo, įmonė įkurta jau beveik dešimt metų, todėl turi nemažai patirties pervežimo paslaugų sektoriuje.

„Įmonė buvo įkurta dar 2017 metais. Kai tik gavau C kategorijos teises, iškart pradėjau važiuoti. Prieš tai dirbau užsienyje statybose, grįžęs įkūriau pervežimo įmonę. Šiuo metu daugiausiai dirbu Lietuvoje, kartais važiuoju į Latviją ir Lenkiją“, – teigia įmonės vadovas M. Klimas.

Vertina savo klientą

Nors įmonė nedidelė, tačiau kaip teigia „Martveža“ vadovas“, kokybė ir greitis yra jų prioritetas.

„Visada stengiamės dirbti kuo kokybiškiau, suteikti žmogui gerą kokybės ir kainos santykį. Savo klientus labai vertiname, visada stengiamės, kad jie mūsų darbu liktų patenkinti. Mūsų įmonės vertybės – padaryti viską kuo greičiau, ir kokybiškiau, nors dirbame dviese ir esame nedidelė įmonė“, – pasakoja direktorius.

Martyno Klimo teigimu, vienas svarbiausių dalykų jam yra bendravimas su klientais.

„Mūsų siekiamybė – labai kokybiškai atlikti paslaugas. Pas mus klientai dažnai grįžta dėl atliekamų paslaugų kokybės. Labai daug dedame pastangų, kad klientas būtų patenkintas“, – pabrėžia vyras.

Dirba operatyviai ir atsakingai

Įmonė „Martveža“ organizuoja visas paslaugas, kurios susijusios su krovimu ir pervežimu. Neveža tik birių ir pavojingų medžiagų.

„Užsakomų paslaugų paketas priklauso nuo to, kiek klientas pasiruošęs investuoti pinigų, kokio tai dydžio ir sudėtingumo pervežimas. Klientams reikėtų mums pasiskambinti, pasikonsultuoti, pagal norimą paslaugą sutarsime kainą“, – sako M. Klimas.

„Martveža“ paslaugoms naudojamas ir sunkvežimis ir mikroautobusas, todėl gali būti pervežami įvairūs kroviniai.

„Pervežti galime įvairius krovinius, prisitaikome prie kiekvieno kliento norų ir poreikio. Mūsų paslaugos itin patogios krovinių, siuntinių ar baldų pervežimui. Pervežimai taip pat gali pagelbėti persikraustant į naujus namus ar persikeliant į naujas biuro patalpas“, – pasakoja įmonės direktorius.

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA