Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - Senus kioskus pakeitė nauji ir modernūs prekybiniai paviljonai
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 21 d. 08:56

Senus kioskus pakeitė nauji ir modernūs prekybiniai paviljonai

Ukmergė

Dainiaus Vyto nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Ukmergės raj. savivaldybės inf.


295595

Akylesni ukmergiškiai pastebėjo pokyčius Vilniaus gatvėje, prie prekybos centro (PC) „Pivonija“ – nebeliko jo pašonėje stovėjusių senų medinių prekybos kioskų, juos pakeitė du modernūs moduliniai prekybiniai paviljonai.

18 kv. m. ploto naujus prekybinius paviljonus prie PC „Pivonija“ pas gamintojus užsisakė ir pasistatė jų savininkai už savo lėšas. Šių statinių dizainas prieš tai buvo suderintas su Ukmergės rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta darbo grupe prekybinių kioskų, pastatytų valstybinėje ir privačioje žemėje, būklės ir teisinės padėties įvertinimui. Dar vienas naujas panašus prekybos paviljonas turėtų atsirasti ir Anykščių gatvėje, prie PC „Maxima“.

Sutikimai minėtų prekybinių paviljonų statybai išduoti vadovaujantis "Ukmergės rajono savivaldybės sutikimų statyti laikinuosius nesudėtinguosius statinius, įrengti įrenginius valstybinėje žemėje, kurioje nesuformuoti žemės sklypai, išdavimo taisyklėmis", o vietos jiems parinktos atsižvelgiant į Ukmergės rajono savivaldybės tarybos 2015 m. birželio 25d. sprendimu Nr.7-72 patvirtintą „Kioskų, paviljonų ir prekybai pritaikytų automobilių ar priekabų išsidėstymo Ukmergės mieste specialųjį planą", kuriame ir yra numatytos kioskų statymo vietos.

Primename, kad pernai vasarą Savivaldybės administracija viešai kreipėsi į 16-os valstybinėje žemėje stovėjusių netvarkingų ir neestetiškos išvaizdos prekybos kioskų savininkus, prašydama jų geranoriškai nusikelti miesto nepuošiančius statinius.

Iš 16-os senųjų prekybos kioskų 12-ka pašalino jų savininkai, o 4-ių nukėlimu ir utilizavimu teko pasirūpinti Savivaldybės administracijai. Atnaujinti statinius įsipareigojo tik 3 savininkai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA