REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2022 m. Sausio 31 d. 13:24

Sėkmingiausia 2021 metų turizmo vietovė – Kaunas

Kaunas

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Reporteris AgnėŠaltinis: Etaplius.lt


202906

Tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2021“ atidarymo rytą sostinėje, LITEXPO rūmuose, apdovanoti „Turizmo sėkmingiausieji“. Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ organizuojamo konkurso rezultatai ir keliautojų simpatijos lėmė, jog nominacijos „Sėkmingiausia 2021 metų turizmo vietove“ tapo – Kaunas, o „Sėkmingiausiu 2021 metų turizmo projektu Lietuvoje“ pripažintas unikalusis „ArtDeco muziejus“, esantis Kaune.

„2017-aisiais iškovotas „Sėkmingiausios turizmo vietovės“ titulas vėl grįžo namo – į Kauną. Ypatingai džiugu dėl to, kad šis laimėjimas įrodo, jog net ir itin nepalankias sąlygas turizmo sektoriui gali įveikti kūrybiškos idėjos. Tas kaunastiškas jausmas, kurį galima patirti tik Kaune, jau nebe pirmus metus užsitarnauja vis daugiau kauniečių ir miesto svečių simpatijų. Šiemet, būdami Europos kultūros sostine, tikimės dar ryškesnio proveržio ir laukiame visų svečiuose“, – laimėjimu džiaugiasi Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

Vietos turistams apie ypatingą – kaunastišką jausmą, kurį galima patirti tik Kaune – pasakojo populiariausieji Lietuvos nuomonės formuotojai, straipsniai, radijo laidos ir žaidimai. O turizmo dienos proga, miestas nutarė pasitelkti seną kaip pasaulis logiką: „Jeigu kalnas neateina pas tave, tai, kodėl gi – tau nenuėjus pas kalną?“ ir, bendradarbiaudamas su Lietuvos paštu, net 26-iuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose esančiuose paštomatuose paslėpė 200 dovanų: čia slėpėsi kuponai praleisti 400 naktų Kauno apgyvendinimo įstaigose. Greičiau nei per 3 valandas – taip greitai – visos dovanos rado savo šeimininkus, kurie turėjo progą prisiminti, kiek džiaugsmo emocijų gali dovanoti bet kokia kelionė – net jeigu ji trunka vieną ar keletą dienų.

Šis apdovanojimas  Kaunui tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ – ne pirmasis. 2018-aisiais, VšĮ „Kaunas IN“ buvo išrinktas kaip „Sėkmingiausias turizmo informacijos centras ”, o Kaunas „Sėkmingiausios turizmo vietovės” apdovanojimą buvo iškovojęs ir 2017-aisias.REDAKCIJA REKOMENDUOJA