REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2017 m. Birželio 15 d. 21:47

Seimui nebus teikiamas M. Majausko atsistatydinimas iš Savižudybių prevencijos komisijos vadovo pareigų

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


6888

Seimui nebus teikiamas konservatoriaus Mykolo Majausko atsistatydinimas iš Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pirmininko posto.

M. Majauskas BNS sakė, kad tai ketvirtadienį sutarta su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu.

„Sutarėme, jog pratęsiu savo darbą Seimo komisijos pirmininko pareigose. Taip pat kviesime prisijungti daugiau Seimo narių, norinčių dalyvauti jos veikloje, ir lauksime Valstiečių frakcijos siūlymo dėl naujo pavaduotojo“, – BNS teigė M.Majauskas.

Konservatorius V.Pranckiečiui atsistatydinimo pareiškimą įteikė praėjusią savaitę – po to, kai Seime radosi iniciatyva performuoti minėtą parlamento komisiją. Atsistatydinimo pareiškimą tada pasirašęs M.Majauskas sakė norintis apsaugoti komisiją.

Visgi Seimas ketvirtadienį dviejų balsų persvara atmetė „valstiečių“ inicijuotą Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos pertvarką.

„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis siūlė, kad būtų panaikinta šios kadencijos pradžioje opozicinių konservatoriaus M.Majausko ir liberalės Aušrinės Armonaitės iniciatyva įsteigta Savižudybių ir smurto prevencijos komisija ir suformuota Smurto ir savižudybių prevencijos komisija.

Opozicija tokius valdančiųjų žingsnius vertino kaip susidorojimą su dabartiniu komisijos pirmininku M.Majausku, siekiant naujai suformavus komisiją vadovu paskirti savo atstovą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA