REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 12 d. 10:08

Seimo pirmininkė: bus svarstomi visi pasiūlymai dėl  suskystintų naftos dujų akcizo

Lietuva

Andriaus Ufarto (ELTA) nuotr.

Valdas PryšmantasŠaltinis: BNS


291708

Seimas šią savaitę svarstys įvairius pasiūlymus dėl suskystintų naftos dujų (SND) akcizo sumažinimo, tarp jų – ir galimą kompensavimą už sausį-vasarį jau sumokėtą itin didelį mokestį, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Manau, kad šiandien yra geras pirmas žingsnis, koreguojami dydžiai, siūloma koreguoti dydžius, įvyks pateikimas ir tikimasi, kad per savaitę, per šią neeilinę sesiją pavyks priimti sprendimą Seimui ir tai iš dalies atlieps tai, apie ką kalbėjo ūkininkai“, – pirmadienį Seime žurnalistams sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Paklausta dėl padidinto ir nuo metų pradžios jau sumokėto akcizo kompensavimo Seimo pirmininkė sakė, kad svarstomos įvairios galimybės.

„Svarstomi įvairūs mechanizmai, ir Biudžeto finansų ir komiteto pirmininkas minėjo apie įmanomas galimybes, tai viskas čia yra komitetų rankose ir manau, kad tos diskusijos tęsis. Šiandien mes susirinkome į neeilinę sesiją, kad priimtume pateiktus Vyriausybės siūlymus, žiūrėsime, kaip jiems seksis Seime “, – kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.REDAKCIJA REKOMENDUOJA