REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 17 d. 11:20

Savivaldybės darbuotojams vyko civilinės saugos mokymai

Vilkaviškis

Etaplius.ltŠaltinis: Vilkaviškio rajono savivaldybė


283766

Šiandien Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos patarėjas, atliekantis savivaldybės parengties pareigūno funkcijas Robertas Fišeris su administracijos darbuotojais pasidalijo žiniomis bei praktiniais patarimais, kaip pasirengti ir kaip elgtis įvairių įvykių, ekstremaliųjų situacijų bei krizių metu.

Taip pat buvo aptarti visuomenės perspėjimo ir informavimo algoritmai, gyventojų evakavimo klausimai, kolektyvinės apsaugos statinių ir priedangų paskirtis, galimybės savarankiškai pasirengti galimoms nelaimėms ir savarankiškai išgyventi tris kritines paras, t. y. 72 valandas. Aptarta, kokius daiktus į išvykimo krepšį rekomenduojama susidėti, jeigu tektų evakuotis.

Mokymų metu kalbėta apie šeimos pasirengimo pavojams plano svarbą, priminta, jog būtina ant popieriaus užsirašyti giminių, draugų adresus, telefono numerius, pasiimti artimųjų nuotraukų.

Antroji mokymų dalis buvo skirta darbuotojų praktiniams įgūdžiams tobulinti, pasitikrinti gebėjimą reaguoti į netikėtą situaciją, pasirūpinti ne tik savo, bet ir kolegų saugumu.

Išgirdę garsinį signalą darbuotojai evakavosi į pažymėtą žmonių susirinkimo vietą lauke.

Skaitykite savo miesto naujienas!REDAKCIJA REKOMENDUOJA