REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Liepos 12 d. 09:40

Savivaldybėje vyko diskusija dėl neformaliojo švietimo funkcinės zonos

Lazdijai

Etaplius.LTŠaltinis: Lazdijų rajono savivaldybė


272632

Lazdijų rajono savivaldybėje pirmadienį prie diskusijų stalo susitiko Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė, Alytaus rajono merė Rasa Vitkauskienė, Varėnos rajono meras Algis Kašėta, jų komandos ir administracijos darbuotojai, Alytaus regiono plėtros tarybos vadovė Jurgita Butrimaitė, kurie su CPVA ekspertu Gediminu Česoniu ir VRM Regioninės politikos grupės vyresn. patarėju Andriumi Valicku bei patarė Egle Šarkauskaite aptarė neformaliojo švietimo funkcinių zonių regione formavimo poreikį.

Kiekvienas rajonas gali pasidžiaugti turintis skirtingus neformaliojo švietimo lyderius, kurie galėtų savo patirtį perduoti ir regiono vaikams. Buvo diskutuojama apie galimybes tai padaryti ir galimus iššūkius siekiant didinti šių trijų savivaldybių neformaliojo švietimo paslaugų efektyvumą.

Nutarta, kad savivaldybių specialistai parengs išsamesnę analizę, kad vėliau įvertintų tikėtinus kaštus ir naudą.

„Išgirdome mūsų stiprybes, įsivardijome silpnybes ir įsiklausėme į ekspertų vertinimus. Žiūrėdami atsakingai, dirbdami vieningai ir kantriai pasieksime laukiamus rezultatus visuose regiono rajonuose. Neabejoju, kad jie bus naudingi bei įvertinti ir ateities kartų", – susitikimą apibendrino kolegas priėmusi merė A. Miškinienė.REDAKCIJA REKOMENDUOJA