REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2023 m. Gruodžio 13 d. 16:16

Savivaldybėje viešėjo Kultūros paveldo departamento direktorius Vidmantas Bezaras

Vilkaviškis

Etaplius.ltŠaltinis: Vilkaviškio rajono savivaldybė


286402

Šiandien Savivaldybėje viešėjo Kultūros paveldo departamento direktorius Vidmantas Bezaras kartu su specialistų komanda.

Kartu su svečiais buvo aptarta kultūros paveldo objektų situaciją rajone, šiuo metu vykdomi kiaulidžių tvarkymo darbai Paežerių dvaro teritorijoje, taip pat Kybartuose, J. Basanavičiaus g., esančio pastato likimas.

Departamento atstovai vyko į Kybartus, kur kartu su Administracijos direktoriumi V. Gavėnu, vicemeru J. Juškausku, Tarybos nariais ir Kybartų miesto bendruomenės atstovais diskutavo apie galimus sprendimų būdus. Susitikimo metu pasiektas susitarimas, kad Departamentas, atsižvelgdamas į pastato nepriežiūrą, sausio mėn. inicijuos žalos pastatui išieškojimo procedūrą. Nustatyti nuostolio dydžiai bus pateikiami atlyginti dabartiniams pastato savininkams.

Kaip kalbėjo Departamento direktorius V. Bezaras, ateityje, kuomet nuosavybė į pastatą atitektų valstybinei įstaigai, yra įmanoma gauti finansavimą ir atlikti šio pastato tyrimą bei ruošti projektą, taip pat, gauti dalinį finansavimą pastato tvarkybos darbams.REDAKCIJA REKOMENDUOJA