REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Šiaulių miesto savivaldybės informacija2023 m. Gruodžio 5 d. 14:11

Savivaldybėje lankėsi Vokietijos miesto Plaueno atstovai

Šiauliai

Alaina ŠtreimikytėŠaltinis: Šiaulių miesto savivaldybė


285507

Šiaulių vicemeras Justinas Švėgžda priėmė Šiauliuose apsilankiusį miesto-partnerio Vokietijoje atstovą, kuris yra įkūręs savo verslo padalinį ir Lietuvoje, prof. dr. Bernd Märtner. Susitikime, kuriame dalyvavo ir „M&S Umweltprojekt Baltic“ direktorius Kai Löffler ir direktoriaus pavaduotoja Sonata Aleksandravičiene, kalbėta apie bendradarbiavimą tarp dviejų draugaujančių miestų: Plaueno ir Šiaulių.

Prof. dr. Bernd Martner yra tapęs Šiaulių ir Plaueno miestų bendradarbiavimo kuratoriumi ir savo miesto ambasadoriumi. Šiauliuose savo verslo padalinį įkūręs vokietis Lietuvoje ir mūsų mieste lankosi keletą kartų per metus. Šį kartą į Šiaulius atvykęs Plaueno atstovas atvežė Šiaulių merui Plaueno miesto mero Stefeno Zenerio šilčiausius linkėjimus.

Pirmiausia B. Martner pasidžiaugė, kad jo bendrovės padalinio „M&S Umweltprojekt Baltic“ prižiūrimi projektai vyksta pakankamai sklandžiai, o darbai atliekami laikantis kokybės reikalavimų.

„Kaskart atvykęs į Šiaulius stebiuosi, kaip gretai tvarkosi ir gražėja šis miestas. Džiaugiuosi, kad kartais prie šio nuostabaus rezultato gali prisidėti ir mūsų įmonė. Šie metai „M&S Umweltprojekt Baltic“ buvo labai sėkmingi, todėl pradedame galvoti ir apie įmonės plėtrą“, – pranešė B. Martner.

Atvykę svečiai domėjosi miesto ekonomine plėtra, todėl Justinas Švėgžda juos informavo, kad 2023-ieji Šiauliams buvo ypatingai sėkmingi, miesto augimo tikimasi ir ateinančiais metais.

„Statistika rodo, kad Šiauliai yra antras sparčiausiai augantis miestas Lietuvoje ir nusileidžia tik sostinei. Pastarąjį dešimtmetį, palyginti su kitais Lietuvos didmiesčiais, Šiauliai nuolatos pasižymi mažiausiu nedarbo rodikliu, be to, į miestą atvykstančių studentų skaičius greitai auga“, – apie augantį miestą kalbėjo vicemeras.

Susitikimo metu aptartos infrastruktūros projektų vykdymo ir kitos aktualios temos, taip pat vicemeras pasidžiaugė Šiaulių ir Plaueno partneryste. Dar 2022-aisiais meras A. Visockas ir J. Švėgžda vyko į Vokietiją, kai Plauenas šventė savo 900-ąjį gimtadienį, o dabar tikimasi, kad Plaueno meras Stefenas Zeneris atvyks į 2024-ųjų rugsėjį vyksiančias Šiaulių dienas.

Užsak. Nr. 103494REDAKCIJA REKOMENDUOJA