REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2022 m. Sausio 2 d. 06:00

Sausio 2-oji: vardadieniai, astrologija

Vilnius

Pexels.com nuotr.

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


66158

Sausio antroji, sekmadienis, 2-oji metų diena, iki Naujųjų metų lieka 363 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Fulgentas, Fulgis, Gailius, Gailutė, Jukunda, Jukundas, Mažvyda, Mažvydas, Pulgis;

rytoj: Genovaitė, Kangailas, Kangailė, Kangeda, Kangedas, Vida, Vidas, Vidgailas, Vidgailė, Vidginas, Vidginė;

poryt: Arimantas, Arimantė, Arys, Armantas, Armantė, Armina, Arminas, Arminta, Armintas, Benedikta, Benė, Titas.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.42, leidžiasi 16.03. Dienos ilgumas – 07.21.

Šiandien – paskutinė Mėnulio delčios diena.

Saulė Ožiaragio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko“ (A. Einšteinas).

***************

Astrologinė prognozė sausio 2-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Būsite darbingai nusiteikę, ir pasyvus poilsis jūsų nedomins. Galite nemažai nuveikti. Visgi nuotaika kaitaliosis, planai – irgi. Galbūt dėl to, kad aplinkybės nestovės vietoje ir pateiks siurprizų.

JAUTIS. Nebloga diena nekasdieniams užsiėmimams, renginiams, viešnagėms. Būsite visur laukiami, todėl pasistenkite neapvilti tų, kurie jus gerbia, myli. Gali būti, kad jums tuo pačiu pavyks įgyvendinti ir vieną savo svajonę.

DVYNIAI. Neleiskite keroti savo vidiniams kompleksams, atsipalaiduokite ir geranoriškai pabendraukite. Turėtų pavykti atgauti ar grąžinti skolą, apsitvarkyti, atsikratyti nebereikalingo šlamšto.

VĖŽYS. Santykiai su partneriu, aplinkiniais gali tapti dar artimesni ir tvirtesni, jeigu jus šiuo metu suvienys bendras interesas ar smagi pramoga. Šiandien užmegzta pažintis gali turėti reikšmingą tęsinį.

LIŪTAS. Jeigu gerai jaučiatės, būsite nusiteikę uoliai tvarkytis, imtis įvairių darbų ar kūrybos, domėtis kitų žmonių ir partnerio reikalais, tarpininkauti. Gali prireikti patarimo, ir jį bus nesunku gauti.

MERGELĖ. Neblogas metas susitikti su brangiais žmonėmis, linksmai paūžti, paviešėti ar nueiti į šou renginį. Geriausiai jausis tie iš jūsų, kurie myli ir jaučiasi mylimi. Tokie jausmai šiandien sustiprės.

SVARSTYKLĖS. Geriausiai šiandien seksis bendrauti su artimais žmonėmis įprastoje aplinkoje. Galite surengti nedidelę gurmanišką puotą savo artimiesiems, vaikams. Su gera nuotaika ir buities darbai tirpte tirps rankose.

SKORPIONAS. Neatsisakykite gauto pakvietimo, pasiūlymo apsilankyti pas draugus, kaimynus ar gimines. Jūs labai nudžiuginsite jūsų laukiančius žmones. Tikėtinos intriguojamos naujienos, įdomūs patarimai.

ŠAULYS. Diena bus nuspalvinta atsinaujinimo atspalviu tiek materialine, tik dvasine prasme. Leiskite gyvenimui jus džiuginti. Subtiliai pamėginkite pralinksminti dominančius asmenis, suteikti jaukumo sau ir kitiems.

OŽIARAGIS. Regis, būsite emocionalūs ir sugebėsite džiaugtis net mažiausiomis smulkmenomis. Geri planai, pozityvumas šiandien ypač yra svarbūs, nes vakare prasidės jaunatis, ir jūsų nusiteikimas fiksuosis ilgesniam laikui.

VANDENIS. Ši diena palanki labdaringai, nesavanaudiškai veiklai. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas. Tačiau norėsis tylos, todėl neilgai ištversite triukšmingą draugiją. Tegul ši diena bus rami, sklandi. Harmonija reikalinga ir viduje, ir išorėje.

ŽUVYS. Nusimato įkvepiantis bendravimas, susitikimai, geri įspūdžiai. Jeigu skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite labiau suartėti ar susitaikyti, savo tikslą nesunkiai pasieksite.

Geros dienos!

 

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA