REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2020 m. Rugsėjo 4 d. 20:50

Sapnai, kurie pranašauja nelaimę ir būdai, kaip nuo jos apsisaugoti

Vilnius

Freepik.com nuotr.

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


144677

Nuo senų senovės žmones traukia išsiaiškinti sapnų paslaptį, nes kartais tai, ką susapnuojama naktį, atsispindi ir paveikia ateitį. Yra keli sapnai, kurie perspėja apie pavojus.

Daugelis žmonių naiviai tiki, kad miegas yra tik informacijos apdorojimas pasąmonėje. Tačiau tai nėra visiška tiesa. Siela sapnais numato ateitį ir bando atkreipti dėmesį į svarbias gyvenimo sritis. Geri sapnai laikomi laimės ir energijos šaltiniu, įkvėpimu ir raginimu veikti. Jei sapnuojate malonius sapnus, tai yra patvirtinimas ir palaikymas iš viršaus, kad einate savo gyvenimo keliu. O kai išklystate iš kelio, pasirodo košmarai ar simboliniai sapnai, įspėjantys apie pavojų.

Sapnas sapne

Toks sapnas aiškiai įspėja apie gyvenimo problemas. Reikia sutelkti savo valią ir įveikti iškilusias kliūtis. Jei žmogus nepaisys šio perspėjimo, rizikuos viską prarasti. Jei bijote suklysti priimdamas svarbų sprendimą, prisiminkite, kad visada yra paprastas būdas išspręsti net sunkiausią problemą.

Nudegti sapne

Toks sapnas pranašauja vienišumą ir virtinę bėdų. Žmogus liks vienas su savo problemomis, kurios gali priversti nusigręžti nuo svarbaus tikslo. Neįmanoma išvengti problemų, o tam, kad su jomis susidorotumėte, svarbu ugdyti psichologinį atsparumą.

Patekti į avariją

Toks sapno siužetas dažnai būna pranašiškas. Žmogus, susapnavęs automobilio avariją, gali į ją patekti ir realiame gyvenime. Tai ženklas, kuris reikalauja būti itin atsargiam kelyje. Jei pabudote nuo to, ką susapnavote, pažvelkite į veidrodį ir pasakykite: „Dievas yra su manimi!”

Pamatyti mirusįjį, sekti paskui jį

Velionio apsilankymas visada yra blogas ženklas, kuris dažnai apie ką nors įspėja. Būtina prisiminti, ką pasakė mirusysis, nes jo žodžiuose slypi atsakymas, kokia grėsmė jums kyla. Tačiau baisiausiu ženklu laikomas sapnas, kuriame mirusysis pasikviečia žmogų su savimi ir žmogus nueina kartu. Tai byloja apie galimą paties sapnuotojo mirtį. Svarbu paprašyti aukštesnių jėgų išganymo. Pabarstykite druskos prie slenksčio ir pasakykite: „Velionis nežengs ten, kur druska, ir manęs nepasiims“.

Netekti danties

Nemalonu netekti danties, tačiau jei sapnuose jus persekioja toks ženklas, turėtumėte būti atsargus. Artėja didelis kivirčas. Bet tai dar ne viskas. Jei danties iškritimą lydi kraujas, vienas iš kraujo giminaičių gali mirti. Reikia susitaikyti su pranašyste, bet po to būtina ją neutralizuoti. Naktį apvyniokite kelias monetas raudonu audiniu, padėkite jas po pagalve ir prieš eidamas miegoti pasakykite žodžius: „Imk pinigų, duok ramybę. Giminės gyvens ilgai ir nepažins nelaimės ar ligos“.

Būti nužudytam

Toks sapnas rodo, kad žmogus gyvenime turi daug priešų, apie kuriuos galbūt nė nežino. Jei sapne esate persekiojamas, mušamas, nužudomas – būkite atsargus realybėje. Yra rizika, kad artimoje ateityje sulauksite bėdų dėl bloga linkinčių žmonių intrigų. Šio įspėjimo nereikėtų pamiršti. Ryte pašerkite kokius nors paukščius bet kokiais grūdais ir paprašykite: „Jūs esate šeimininkai, būkite malonūs, užčiaupkite blogas burnas. Lai jie ramiai sėdi ir nė nemano išdrįsti“.

Pamatyti baltą šviesą

Balta spalva yra tyrumo ir šventumo ženklas, bet ne sapne. Sapnų pasaulyje ji žada bėdas ir nelaimes. Tamsioje patalpoje pamatyti baltą šviesą, kalbėtis su nepažįstamuoju, kurio veido nematyti, bet kuris yra su baltais drabužiais, pamatyti baltą paukštį – visa tai yra neišvengiamos mirties pranašai. Žmogus neturi daug laiko, kad apsisaugotų nuo nelaimės. Pabudęs po tokio sapno, turėtumėte nusiplauti veidą ir tris kartus pasakyti: „Dievas perspėjo, aš gavau ženklą, nėra jokio blogio“.

Būti tuščiame kambaryje

Toks sapnas nurodo tuštumą sieloje ir širdyje. Ateityje galite nusivilti žmogumi, kuriuo visiškai pasitikite. Po tokio sukrėtimo jus gali ištikti apatija. Neignoruokite raginimų iš viršaus, būkite pasirengęs atlaikyti likimo smūgį. Bėdą galima aplenkti su 7 monetomis ir 1 bažnyčios žvake. Monetas ir žvakę suvyniokite į audinį ir padėkite į slaptą vietą.

Pamatyti didelę žiurkę

Žiurkė visada yra slidaus, gudraus ir nemalonaus žmogaus metafora. Verta atidžiau apsidairyti ir būti atidesniam net bendraujant su artimaisiais. Neutralizuosite neigiamą pranašystę ir atskleisite blogą žmogaus norą, jei iškart pabudęs pasakysite: „Mano priešas negali manęs pagauti. Ateik, pasirodyk, prisistatyk man, nesislėpk“.

https://zinoti.lt

zinotilt-logo-1.pngREDAKCIJA REKOMENDUOJA