REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2018 m. Gegužės 19 d. 11:04

Šalies vadovai pareiškė užuojautą dėl lėktuvo katastrofos Kuboje

Lietuva

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


38396

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Kubos žmonėms dėl daugybę šalies gyventojų gyvybių pareikalavusios lėktuvo katastrofos Havanos oro uoste.

Šalies vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms, artimiesiems ir visiems Kubos žmonėms.

Nuoširdžią užuojautą Kubos žmonėms dėl penktadienio vakarą šioje šalyje įvykusios lėktuvo katastrofos pareiškė ir Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

„Lietuvos Respublikos Vyriausybės vardu reiškiu gilią užuojautą dėl daugybės žmonių gyvybių nusinešusios lėktuvo katastrofos Kuboje. Žuvusiųjų artimiesiems linkiu tvirtybės ir vienybės šią sunkią netekties valandą“, - teigia Premjeras S. Skvernelis užuojautoje.

Kaip ELTA pranešė, penktadienį Kubos sostinėje Havanoje netrukus po pakilimo sudužo šalies valstybinių avialinijų „Cubana de Aviacion“ lėktuvas. Juo skrido 110 keleivių ir įgulos narių, o katastrofą išgyveno tik trys žmonės. Trys moterys iš nuolaužų buvo ištrauktos gyvos, jos buvo nugabentos į ligoninę, tačiau jų būklė kritinė. 40 metų senumo „Boeing 737“ lėktuvas nukrito pievoje prie pat miškingos vietovės netoli Jose Marti oro uosto. Iš 110 juo skridusių žmonių 6 buvo Meksikos piliečiai - lėktuvo įgulos nariai. Dvi aukos - iš Argentinos. Dauguma kitų žuvusiųjų - Kubos piliečiai.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA