Notice: Undefined index: etapliusAdmin in /home/alfa/subdomains/etaplius/straipsnisDESKTOP.php on line 3
ETAPLIUS - S. Starkutės mitybos taisyklė, kuri palaiko trokštamas kūno linijas: tuo įsitikino per daugelį metų
REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Kovo 8 d. 18:38

S. Starkutės mitybos taisyklė, kuri palaiko trokštamas kūno linijas: tuo įsitikino per daugelį metų

Lietuva

Etaplius.LTŠaltinis: Pranešimas spaudai


294334

Žinomas Lietuvos modelis Simona Starkutė – moteris, kuri visuomet atrodo nepriekaištingai. O labiausiai dėl to, jog Simona nenustoja spinduliuoti teigiama energija bei visus aplink žavinčia charizma. Savo grožio paslaptimis ji pasidalins ir su TV3 žiūrovais, šeštadienio laidoje „Virtuvės istorijos“.

Kaip ir visi laidos svečiai, Simona Ilonai Juciūtei atskleis savo mėgstamiausius ingredientus, iš kurių laidos vedėja ne tik sugalvos patiekalą, bet ir pagamins jį su savo šio šeštadienio viešnia.

Simonos mylimiausi ingredientai – išties labai sveiki. Tai – cinamonas, fetos sūris ir bolivinė balanda. Virtuvės šefė Ilona modeliui pasiūlys sukurti lengvus ir skanius bolivinės balandos kepsnelius su lašiša bei brokoliu, kuriuos patieks su gardžiu fetos padažu.

Na, o kur yra dvi linksmos moterys, ten niekada netrūksta juoko bei įdomiausių istorijų. Žavingas moterų duetas jau nuo pirmųjų laidos minučių leisis į nuotaikingą ir nuoširdų pokalbį.

Anot pašnekovės, cinamoną ji įsimylėjo dar vaikystėje, o bolivinę balandą ir fetos sūrį pamėgo žymiai vėliau – dirbdama modeliu.

„Cinamonas man kelia didžiulę nostalgiją, nes visada primena cinamoninių bandelių ir manų košės su daug cukraus ir cinamono kvapą. Šis prieskonis man tinka visur: kiaušinienėje, arbatoje ar net kavoje“, – pasakos ji.

Ne paslaptis, kad mados pasaulio atstovai savo mitybą itin prižiūri ir visuomet stengiasi valgyti kokybiškus, sveikus produktus. „Prisimenu, kad darbo metu mums dažnai atveždavo įvairiausių salotų, kurios būdavo su tokiomis kruopomis kaip lęšiai ar bolivinė balanda. Su fetos sūriu buvo taip pat – jo dažnai būdavo salotose, todėl įpratau valgyti ir jį. Juokinga tik tai, kad aš labai mėgstu bolivinę balandą, bet iki šiol nemoku šių kruopų tinkamai išvirti... Džiaugiuosi, kad šiandien gaminsiu su tikra profesionale, todėl tikiuosi, jog viskas eisis lengvai“, – juoksis Simona.

Žinoma moteris neslėps – daug ir skaniai pavalgyti ji tikrai mėgsta. Tačiau visai kitaip yra su maisto gaminimu... Šis procesas Simonai – tikra kančia. Būtent todėl Simona laikosi vienos taisyklės, kuri leidžia virtuvėje praleisti kuo įmanoma mažiau laiko.

„Aš labai nemėgstu gaminti, bet prisiverčiu save tai padaryti. Atvirai sakant, man kiekvienas maisto gaminimas – katorga. Niekada nesuprasiu tų žmonių, kurie sako, kad maisto gaminimas yra terapija ir atsipalaidavimo būdas. Kad išgelbėčiau save nuo kasdieninio maisto ruošimo, mėgstu pasigaminti kelioms dienoms į priekį, tačiau pusryčius ruošiu kiekvieną rytą. Pradėti dieną mėgstu su kiaušiniene arba kruopomis, o pietums dažniausiai renkuosi sriubą ar žuvies patiekalus, ypatingai lašišos. Žinoma, būna atvejų, kai gaminti man patinka. Taip būna tada, kai turiu antrą pusę ir mane aplanko įkvėpimas bei noras parodyti tam žmogui meilę per maistą“, – kalbės laidos viešnia.

Žymus modelis laidoje taip pat pasidalins savo mintimis apie mitybos taisykles ir sveiką gyvenseną. Simonos teigimu, reikia užsiimti ne tik aktyvia veikla, bet ir atsižvelgti į tai, ką valgome ir dedame į savo organizmą.

„Su metais pradedu suprasti vieną paprastą dalyką – ką į save dedi, taip ir atrodai. Nors niekas manimi netiki, aš tikrai daug valgau. Bet aš prižiūriu savo kūno linijas – valgau kokybiškai. Sportas yra atskira religija, bet svarbu susitvarkyti ir savo mitybą – valgyti kokybišką, gerą ir savomis rankomis paruoštą maistą. Jei pakeisite savo mitybą, sportu galėsite užsiimti minimaliai“, – dalinsis moteris.

O kol Ilona ir laidos viešnia gamins gardžius bei sveikus kepsnelius, grilio guru Robertas Svetlauskas žiūrovus nukels į Aziją – paruoš nuostabių skonių ir kvapų kupiną tailandietišką Pho sriubą su jautiena.

Negirdėtos ir įtraukiančios istorijos, atviri pokalbiai apie maistą ir kulinarines patirtis bei daug gardžių receptų – šeštadieniais, „Virtuvės istorijose“, 10 val. per TV3.REDAKCIJA REKOMENDUOJA