REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2017 m. Rugsėjo 10 d. 13:24

S. Skvernelis apie socialdemokratus: atsakymo nebuvimas irgi yra atsakymas

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


14216

Socialdemokratams dar galutinai neapsisprendus dėl bendro darbo koalicijoje, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad „atsakymo nebuvimas irgi yra atsakymas“. Premjero teigimu, dirbant tokiomis sąlygomis Vyriausybės teikiamiems įstatymų projektams bus reikalingas didesnis politinių jėgų palaikymas.

Vyriausybės vadovas nesiėmė detalizuoti, kokias politines jėgas turi galvoje.

„Kadangi Seimo nario mandatas yra laisvas, jis balsuoja pagal savo sąžinę, tikrai neapsiribočiau vien politinių frakcijų pristatymais“, - sekmadienį Seime žurnalistams sakė S. Skvernelis.

Premjeras taip pat tikisi ir socialdemokratų palaikymo. „Tikiuosi taip pat ir Socialdemokratų frakcijos palaikymo, balsavimo už tuos sprendimus, kurie reikalingi“, - sakė S. Skvernelis, turėdamas omenyje sprendimus dėl socialinės atskirties ir skurdo mažinimo.

Seimui susirinkus į pirmąjį rudens sesijos posėdį, Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis tikisi sėkmingo darbo.

„Piešiame labai sėkmingą scenarijų. Dabar svarbiausia -užsitikrinti palaikymą sesijos darbų programai, o per tą laiką išsiaiškinsime, kas yra su kuo. Balsavime už programą taip pat matysime rezultatus, jie mums taip pat turi parodyti kažkokį Seimo narių nusiteikimą dirbti Lietuvai ir dirbti konstruktyviai“, - žurnalistams sakė V. Pranckietis.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) valdyba nusprendė galimų susitarimų klausimus su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) svarstyti LSDP prezidiumo posėdyje, kuris vyks rugsėjo 14 d.

Galutinį sprendimą dėl koalicijos ketina priimti rugsėjo 23 d. posėdžiausianti LSDP taryba.

Kaip ELTA jau skelbė, Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas mano, kad per rugsėjo 23 dieną vyksiantį partijos tarybos posėdį turėtų būti priimtas sprendimas dėl koalicijos likimo ir bendradarbiavimo formato su „valstiečiais“.

Jo teigimu, gali būti siekiama pasirašyti memorandumą ar apsispręsta dėl kitokio bendradarbiavimo formato.

„Mes priėjom tikrai logišką, mano galva, sprendimą, kad tie klausimai turi būti sprendžiami prezidiume ir taryboje“, - po praėjusį penktadienį vykusio Socialdemokratų partijos tarybos posėdžio sakė G. Paluckas.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA