REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Birželio 19 d. 08:40

S. Skvernelis apie K. Navicko interpeliaciją: matau norą kerštauti už urėdijų reformą

Vilnius

Reporteris OrintaŠaltinis: Etaplius.lt


42061

Premjeras norėtų, kad kai kuriose srityse aplinkos ministras Kęstutis Navickas dirbtų sparčiau, tačiau Seime rengiamą interpeliaciją vadina noru kerštauti jam už miškų urėdijų reformą.

„Ministras daug padarė padedant spręsti tas įsisenėjusias problemas, ir bent jau interpeliacijoje keliami klausimai - įžvelgiu savotišką bandymą pakerštauti tam tikrais aspektais už urėdijų reformą“, - LRT radijui antradienį sakė premjeras Saulius Skvernelis.

Ministro pirmininko nuomone, interpeliacija nesulauks Seimo narių palaikymo.

Anot S. Skvernelio, norėtųsi, kad Aplinkos ministerija kai kuriose srityse pokyčius įgyvendintų greičiau, tačiau, pasak jo, aplinkosaugos sritis yra sudėtinga, joje yra daug interesų.

„Yra kaip ir kiekvieno ministro veikloje ir to, ką norėtųsi, kad būtų padaryta ir sparčiau, ir greičiau, bet sritis, už kurią atsako ministras, yra ypač sudėtinga. Jūs dabar galite stebėti ir parlamentinių tyrimų, ir bylų, kurios pasiekė teismą, kokius interesus turėjo ta ministerija - nuo pakuočių tvarkymo, šiukšlių, gamtosauginių reikalavimų, statybų“, - tikino premjeras.

Antradienį Seime aplinkos ministro Kęstučio Navicko laukia išbandymas - 34 parlamentarų inicijuota jam interpeliacija. Po ministro atsakymų į klausimus Seimas balsavimu nutars, ar K. Navickas liks ministro pareigose.

Seimo Socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos inicijuotoje interpeliacijoje reikalaujama, kad ministras K. Navickas Seime atsakytų į pateiktus klausimus dėl galimo buvusios ministro darbovietės privilegijuoto finansavimo, dėl negebėjimo spręsti atliekų ir pakuočių tvarkymo problemų, dėl išryškėjusių vadybos ir kompetencijos stygiaus problemų, dėl negebėjimo efektyviai įgyvendinti miškų valdymo sistemos reformos.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis Eltai yra sakęs, kad, jo nuomone, aplinkos ministras Kęstutis Navickas atsakys į jam pateiktus klausimus ir išsaugos postą.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA