REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Rugpjūčio 27 d. 08:46

S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukciją tikimasi baigti 2022 metų pavasarį

Kaunas

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


185955

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukciją ketinama baigti kitų metų pavasarį, sako Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

„Pagal mūsų planą, dar vakar kalbėjomės su „Autokaustos“ (stadiono rangovo – BNS) direktoriumi, turim užbaigti balandį, gegužės pradžioje (2022 metais – BNS). Birželį mes turėtume turėti ten gerą renginį“, – LRT radijui penktadienį sakė V. Matijošaitis.

Pasak Kauno mero, nėra plano siekti, kad atnaujintas S. Dariaus ir S. Girėno stadionas turėtų nacionalinį statusą.

„Man tas pats, kaip žmonės jį vadins. Tai yra Dariaus ir Girėno, dviejų vyrų, parskridusių iš už Atlanto, vardo stadionas ir kaip jį vadins, čia jau žmonių pasirinkimas“, – sakė jis.

„Statome stadioną ne man, ne Kaunui, bet visiems žmonėms. Į stadioną suvažiuos visa Lietuva“, – pridūrė V. Matijošaitis.

S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukciją pradėjo Turkijos bendrovė „Kayi Construction“, tačiau pernai sausį sutartį su rangovu savivaldybė nutraukė, nes šis nesilaikė įsipareigojimų.

Nutraukus sutartį su turkais, darbus perėmė Kauno statybų ir kelių tiesimo bendrovė „Autokausta“.

Po rekonstrukcijos stadione esančių vietų skaičius nuo 9,5 tūkst. padidės iki 15 tūkst., o visos tribūnos bus uždengtos stogu. Stadionas turės modernią šildomą dangą ir atitiks aukščiausios 4-os UEFA kategorijos reikalavimus.

Stadiono rangos darbų vertė siekia 32 mln. eurų.

BNSREDAKCIJA REKOMENDUOJA