REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualu2022 m. Rugpjūčio 6 d. 07:56

Rugpjūčio 6-osios horoskopas: vieno iš ženklų tykos pavojai kelyje

Lietuva

Pexels.com nuotr.

Valentina GudienėŠaltinis: ELTA


242236

Rugpjūčio 6-oji – Kristaus atsimainymas. Kristaus atsimainymas – tai šventė, skirta prisiminti Mato Evangelijoje (Mt 17, 1-8) aprašytam įvykiui, kada Dievas pirmąkart Jėzaus mokiniams Petrui, Jonui ir Jokūbui ant Taboro kalno apreiškė Jėzaus dieviškąją prigimtį. Šis įvykis krikščionims toks pat svarbus kaip ir pats Kristaus nukryžiavimas.

Rugpjūčio šeštoji, šeštadienis – 218-oji metų diena (šeštoji 31-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 147 dienos.
Savo vardadienius šiandien švenčia Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis;
rytoj: Drąsius, Drąsutis, Jogilas, Jogilė, Jogina, Joginas, Kajetonas, Kajus, Klaudija, Sikstas;
poryt: Daina, Dainė, Dainius, Dainys, Dainora, Elidas, Elidijus, Tulgirdas.
************


Dangaus kūnai:
Saulė šiandien teka 05.35, leidžiasi 21.13. Dienos ilgumas – 15.38.
Šiandien – trečioji Mėnulio priešpilnio diena.
Saulė Liūto ženkle.
**************


Protingos mintys:
„Užuojauta – tai protingas nujautimas nelaimės, galinčios ištikti ir mus“ (F. De Larošfuko).
**************


Astrologinė prognozė rugpjūčio 6-ajai, šeštadieniui:


AVINAS. Šiandien nepasižymėsite taupumu. Jeigu užsuksite į parduotuves, pinigų išleisite daugiau nei reikėtų. Vakarą turbūt leisite nekasdieniškai. Pavojai tykos kelyje, todėl pernelyg neatsipalaiduokite.


JAUTIS. Jeigu naktis praėjo be pavojingų incidentų ir išsimiegojote, tai visą dieną būsite aktyvūs. Jums svarbūs santykiai labai svyruoja ir reikia ypatingos diplomatijos, kad jiems nepakenktumėte. Saugokitės nuostolių, traumų.


DVYNIAI. Jeigu nesijausite pagiringi ar sunegalavę, tai iš pat ryto būsite linkę tvarkytis ar kažkuo aktyviai užsiimti. Vakare būtinai norėsite draugijos. Pirmenybę teikite savo partneriui, antrajai pusei.


VĖŽYS. Šią dieną pradėsite prisiplanavę daug veiklos bei turiningą vakaro programą. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, nepervarkite, antraip vakaro planus teks keisti.


LIŪTAS. Šią dieną norėsite praleisti kuo ramiau ir jaukiau – namuose, sodyboje ar pan. Vakare galimas piknikas, pramoginis renginys. Netikėtų rūpesčių gali sukelti jūsų atžalos arba mylimas žmogus.


MERGELĖ. Regis, iš pat ryto mėginsite daug ką suspėti. Šalia esantys žmonės prisidės ir suteiks gerų emocijų. Galbūt vyksite į ekskursiją ar apsipirkti. Tačiau vakare gali kilti nesusipratimų.


SVARSTYKLĖS. Ši diena turėtų būti rami, o galbūt ir gurmaniška. Jūsų emociniu pozityvumu stebėsis ir turbūt džiaugsis namiškiai. Vakare galite kažkur sudalyvauti arba sulaukti svečių.


SKORPIONAS. Susilaikykite nuo rizikingų, drastiškų poelgių ir tuomet ši diena neapkars. Bet kuriuo atveju, ypač saugokitės traumų, agresijos. Džiaugsmo gali suteikti meilė, vaikai.


ŠAULYS. Ši diena gali būti keistoka. Jūsų būsena bus panaši į pagiringą ar depresinę Vakaras kiek atgaivins jėgas, tačiau turbūt vis tiek pasijusite skyrę nepakankamai laiko, pastangų tam, ką susiplanavote iš anksto.


OŽIARAGIS. Prieštaringa diena. Galbūt keliaujate arba planuojate šiandien eiti kažkur, kur gausu žmonių, reginių, nekasdieniško vyksmo. Deja, vakare pristigsite energijos viskam, ko priplanavote. Saugokitės infekcijų, traumų.


VANDENIS. Į daug ką iš pat ryto žvelgsite kaip į pareigą. Tarsi jums būtų darbo diena arba kažkas keltų rimtus reikalavimus. Vakare galite vykti į renginį ar draugų susibūrimą. Saugokitės traumų.


ŽUVYS. Regis, jau keliaujate arba tai planuojate. Arba šiandien virtualiai daug bendrausite su žmonėmis, kurie dabar yra toli nuo jūsų. Šilto dėmesio iš jūsų labai tikisi vaikai, mylimas žmogus.


Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA