REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Rugpjūčio 25 d. 06:00

Rugpjūčio 25-oji: vardadieniai, astrologija

Vilnius

Unsplash.com nuotr.

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt


95864

Rugpjūčio dvidešimt penktoji, trečiadienis – 237-oji metų diena (trečioji 34-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 128 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Liuda, Liudas, Liudvika, Liudvikas, Liudvina, Liudvis, Luiza, Liucilė, Mangailas, Manius, Manys, Medgina, Medginas, Medys;

rytoj: Algina, Alginas, Alginė, Alginta, Algintas, Aleksandras, Gailius, Zefirinas, Zefyrinas;

poryt: Aušrinė, Cezarijus, Geidas, Geidbutas, Geidė, Geidys, Monika, Mudrė, Tolvyda, Tolvydas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.10, leidžiasi 20.31. Dienos ilgumas – 14.21.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Akyla vien širdis: paties svarbiausio akimi nepamatysi“ (A. de Sent-Egziuperi).

**************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 25-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Diena bus gana nenuspėjama. Iš kitų galite sulaukti to, ko mažiausiai tikėjotės. Veikiausiai nieko iki galo nenuspręsite, nes pokalbiams trūks nuoširdumo ir konkretumo.

JAUTIS. Šiandien geriausia taktika būtų likti stebėtojais. Vis tiek nieko negalėsite paveikti taip, kaip norite. Jūsų tiesa bus iškraipoma, o pastangos – sumenkinamos. Tačiau puikiai seksis užsiimti kūrybine veikla.

DVYNIAI. Norėsis imtis aktyvios veiklos, bet kartu kaustys keistas nerangumas, mieguistumas. Visgi galite ryžtis išbandyti tai, kas dar nebandyta, kad ir kaip tam prieštarautų įprastos taisyklės ar intuicija.

VĖŽYS. Šiandien gali strigti numatyti darbai arba susirūpinimą kels nesutarimai su aplinkiniais dėl skirtingos ideologijos, požiūrio. Jums sunku bus sutikti su kitų žmonių nuomone. Verčiau diskutuokite tik su tais, kurie yra patikimi kaip tikri specialistai.

LIŪTAS. Iš neoficialių šaltinių gauta informacija vers koreguoti planus, atidėti ar paskubinti suplanuotą reikalą, susitikimą ar pan. Gali ypač dominti migracijos klausimai, kelionės, studijos.

MERGELĖ. Nusimato finansiniai rūpesčiai. Nesitikėkite stebuklų – jūsų įsipareigojimų ir mokesčių niekas nepanaikins. Nesižavėkite abejotinais pasipelnymo pasiūlymais ir nemanipuliuokite patikliais, susipainiojusiais asmenimis.

SVARSTYKLĖS. Šiandien pasižymėsite jautrumu, nervingumu. Regis, lauksite ir nesulauksite aiškaus atsakymo į rūpimą klausimą. Tai, kas jums atrodė stabilu, gali susvyruoti. Verčiau neverskite sutikti su jūsų požiūriu tų, kurie jo nesupranta.

SKORPIONAS. Šiandien dėmesio reikalaus neužbaigti darbai, tačiau bus ne taip paprasta sulaukti reikalingos informacijos ar kitų pritarimo. Pateikite rimtus argumentus ir palaikymo tikrai sulauksite, bendraminčių gretos padidės. 

ŠAULYS. Nors jums reikės draugijos, tačiau nesugebėsite elgtis taip, kad aplinkinių nenuvargintų jūsų kalbos, puikavimasis ar kitiems liejama kritika. Nepakenktų daugiau takto ir paprastumo.

OŽIARAGIS. Šiandieną verčiau neaptarinėkite svarbių dalykų, nedarykite išvadų, nes jos gali būti paremtos sąmokslo teorijomis ir tokiu atveju jums garbės nepridės. Reikia remtis patikrinta informacija. Pravartu tvarkytis namus, išmesti susikaupusį šlamštą.

VANDENIS. Kontaktai su giminaičiais, draugais, kolegomis bus ne tokie malonūs, kokių tikėjotės. Darbe, versle venkite aplaidumo, o vairuodami būkite ypač atidūs. Saugokitės sukčių.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę ieškoti papildomo uždarbio galimybių, sudaryti sutartis. Galbūt teks pasinervinti dėl finansinių reikalų, mokesčių ar kokių nors dokumentų, leidimų. Įveikite pagundą pirkti nereikalingus daiktus. Saugokitės sukčių, manipuliatorių.

Geros dienos!

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA