REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2021 m. Rugpjūčio 24 d. 06:00

Rugpjūčio 24-oji: vardadieniai, astrologija

Vilnius

Pixabay.com

Reporteris SantaŠaltinis: Etaplius.lt


95863

Rugpjūčio 24-oji – Šv. Baltramiejus, Gandrų išskridimo diena.

Šią dieną lietuviai nuo seno išlydėdavo gandrus, išskrendančius į šiltuosius kraštus žiemoti. Gandrai, parskridę po žiemos, praneša apie pavasarį, o vasaros pabaigoje išskrisdami – apie artėjantį rudenį. Į Lietuvą atėjus krikščionybei ši šventė sutapatinta su šv. Baltramiejaus varduvėmis. Šv. Baltramiejus – amatininkų ir kailiadirbių globėjas.

Rugpjūčio dvidešimt ketvirtoji, antradienis – 236-oji metų diena (antroji 34-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 129 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Baltramiejus, Baltras, Baltrus, Leonidas, Raimundas, Rimgaudas, Vilmantas, Vieštautas, Vieštautė, Viešvilas, Viešvilė, Viešvina, Viešvinas, Viešvinė;

rytoj: Liuda, Liudas, Liudvika, Liudvikas, Liudvina, Liudvis, Luiza, Liucilė, Mangailas, Manius, Manys, Medgina, Medginas, Medys;

poryt: Algina, Alginas, Alginė, Alginta, Algintas, Aleksandras, Gailius, Zefirinas, Zefyrinas.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.08, leidžiasi 20.34. Dienos ilgumas – 14.26.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Panieka įžeidžia ir slegia labiau už neapykantą“ (Dž. Leopardis).

****************

Astrologinė prognozė rugpjūčio 24-ajai, antradieniui

AVINAS. Tikriausiai jus kamuos įvairūs įtarimai ir abejonės. Galbūt nekaip jausitės dėl sveikatos sutrikimo. Pasistenkite nepervargti, nesinervinkite dėl sąmokslo teorijų, gandų.

JAUTIS. Tikėtina, kad susidursite su įvairiomis kliūtimis dėl transporto, ryšių sutrikimų. Šiek tiek pasistengę, sugebėsite išsisukti iš sudėtingos situacijos.

DVYNIAI. Bus nelengva racionaliai bendrauti, tartis dėl konkrečių dalykų. Pasistenkite atsakingai elgtis ir galvoti, ką sakote kitiems. Gali tekti aiškintis ar aiškinti apie darbo sąlygas, naujus reikalavimus.

VĖŽYS. Šiandien gana nejaukiai jausitės neįprastoje aplinkoje, tarp nepažįstamų žmonių, kurie keistoka forma rodys susidomėjimą jūsų asmeniu. Kita vertus, bus dar nejaukiau, jeigu tarp savų jausitės lyg tarp svetimų, kalbančių nesuprantama kalba.

LIŪTAS. Galite išleisti daug pinigų nereikalingai paslaugai. Arba tai padarys jūsų antroji pusė. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški mylimo žmogaus ir aplinkinių atžvilgiu.

MERGELĖ. Susidarykite kuo aiškesnį vaizdą apie savus ir svetimus motyvus, pageidavimus, reikalavimus. Tuomet kuo objektyviau įvertinkite, ar tai jums yra priimtina. Dar svarbiau suvokti, kiek tai realu ir reikalinga.

SVARSTYKLĖS. Smulkios nesėkmės rimtai gadins nuotaiką, trikdys planus. Pasistenkite, kad šios dienos dienotvarkė būtų kuklesnė, ypač jei keistai jaučiatės ar stresuojate.

SKORPIONAS. Bus malonu jausti, kad esate kažkam reikalingi. Jums gali atsiskleisti svarbi paslaptis. Tačiau venkite kažko ultimatyviai reikalauti, nepasvėrę galimų padarinių. Atidžiau prižiūrėkite vaikus.

ŠAULYS. Intensyvūs darbai, bendras sąmyšis visuomenėje, kaip ir bendravimas šiandieną jus vargins. Galbūt teks aiškintis, teisintis, nors galite jaustis visiškai nekalti.

OŽIARAGIS. Turėsite daug pokalbių telefonu, korespondencijos, rašymo. Siekite darnos santykiuose su giminėmis, kaimynais, neklausykite ir neskleiskite apkalbų.

VANDENIS. Stengsitės gudriai derėtis, įtikinėti. Nepaisant to, išleisti pinigus šiandien galite netinkamai. Galite su nerimu pastebėti, kad kai kurie įsipareigojimai darosi nuostolingi. Saugokite asmeninius daiktus, techniką.

ŽUVYS. Galite susidurti su aplinkinių nenoru taikstytis su jūsų trūkumais, priklausomybėmis. Arba patys kažkuo įtarinėsite artimą žmogų ir visaip drumsite ramybę šeimoje. Turėkite omenyje, kad sumelavę, apgavę kitą, labiausiai apsigausite patys.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA