REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Kovo 9 d. 09:01

Rokiškio savivaldybės delegacija susitiko su tarptautiniais partneriais

Panevėžys

Reporteris AustėjaŠaltinis: Etaplius.lt


207961

2022 m. kovo 4 d. Rokiškio savivaldybės delegacija: meras Ramūnas Godeliauskas, savivaldybės tarybos narys ir Juodupės miestelio bendruomenės pirmininkas pirmininkas Zenonas Viduolis, Juodupės gimnazijos direktorė ir Rokiškio rajono mokyklų direktorių asociacijos vadovė  Dainora Mineikienė ir Rokiškis rajono savivaldybės administracija Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Irena Matelienė lankėsi tarptautinių parnerių – Jekabpilio apskrities – savivaldybėje (Latvija).

Susitikime Jekabpilio apskrities savivaldybės meru Raiviu Ragainiu, savivaldybės tarybos nariais, kultūros ir turizmo padalinių vadovais apžvelgtos sritys, kuriose vėl galima atnaujinti bendradarbiavimą, nutrūkusį pandemijos metu.

Savivaldybių merai aptarė saugumo problemas ir pabėgėlių priėmimo klausimus, išreiškė  kategorišką pasmerkimą Rusijos agresijai Ukrainoje ir pabrėžė, kad tarptautinis bendradarbiavimas su Baltarusijos savivaldybėmis (Rokiškis-Pastovys, Jekabpilis-Lyda) bus nutrauktas.

Išvykos dalyviams buvo pasiūlyta aplankyti naujus infrastruktūros projektus, užbaigtus pastaraisiais metais: Jekabpilio 2-ąją vidurinę mokyklą, Jekabpilio sporto halę, Krustpils istorinį muziejų.

Atnaujinto bendradarbiavimo tarp savivaldybių pradžia bus latvių dalyvavimas 2022 m. birželio 23 d. Rokiškyje vyksiančioje jungtinėje Joninių ir Pirčių dienos šventėje. Tikimasi, kad į šventę su savo mobiliomis pirtimis atvyks latvių pirtininkai, šventinėje programoje pasirodys dabar jau artimiausių Rokiškio rajono kaimynų kolektyvas.REDAKCIJA REKOMENDUOJA