REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2018 m. Rugpjūčio 3 d. 18:21

Rokiškio ralio lyderis - V. Žala

Panevėžys

Reporteris ViktorijaŠaltinis: Etaplius.lt


47582

Rokiškio ralio dalyviai įveikė pirmuosius tris greičio ruožus ir sugrįžo į servisą. Deja, kai kuriems lenktynininkams ralio pradžia nebuvo sėkminga.

Pirmajame greičio ruože į priekį šovė Vaidotas Žala, kuris trimis sekundėmis aplenkė estą Egoną Kaurą. Trečią laiką parodė Giedriaus Notkaus ir Daliaus Strižano duetas.

Antrajame greičio ruože įspūdingą tempą ir toliau demonstravo Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Jie beveik 13 km greičio ruože net 19 sekundžių buvo greitesni už Teemu Asunmaa. Trečioje vietoje finišavo Giedrius Notkus.

Trečiajame greičio ruože ir toliau nesustabdomas buvo „Agrorodeo“ ekipažas. Jam įkandin sekė Giedrius Notkus, tačiau atsiliko šešiomis sekundėmis. Šiame greičio ruože trečią laiką parodė Egonas Kauras.

Po trijų greičio ruožų kol kas tvirtai pirmauja Vaidotas Žala su Andriu Malnieku. Antroje vietoje esantį Giedrių Notkų su Daliumi Strižanu jie lenkia 31,3 sek. Nuo pastarojo ekipažo dar šešiomis sekundėmis atsilieka Teemu Asunmaa.

Deja, tačiau varžybų pradžia buvo nesėkminga net 10 ekipažų. Kai kurie iš jų patyrė gedimus, dalis apdaužė automobilius. Iš kovos buvo priversti pasitraukti ir Benediktas Vanagas su Mindaugu Čepuliu. Jie kliudė trasos pakraštyje buvusį nepajudinamą akmenį ir išlaužė ratą. Ekipažas lenktynes tęs šeštadienį.

Techninių problemų patyrė ir Martynas Samsonas, startavęs „GAZ 51“ sunkvežimiu, tačiau jam įveikti pavyko tik du greičio ruožas.

Varžybų net nepradėjo Egidijus Valeiša su Mindaugu Varža. Pilotui dar prieš startą atsinaujino nugaros skausmai, todėl duetas nusprendė pereiti į žiūrovų gretas.

Penktadienio vakarą Rokiškyje, prie dvaro, įvyks dar du greičio ruožai. Čia organizatoriai žada tikrai įspūdingų vaizdų, nes dalyviams paruoštas dirbtinis tramplinas, visas greičio ruožas bus transliuojamas į LED ekraną. Ketvirtasis greičio ruožas prasideda 18.15 val.

Ingrida Petuchovaitė (ELTA)REDAKCIJA REKOMENDUOJA