REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Rugsėjo 12 d. 08:15

Rietavo savivaldybės meras dalyvavo politikos diskusijų festivalyje

Rietavas

Mažeikių rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Mažeikių rajono savivaldybės inf.


277704

Rugsėjo 8 d., Mažeikių senamiesčio parke vyko politikos diskusijų festivalis „Aš esu Valstybė“, kuriame savo veiklą pristatė politinės partijos, jaunimo ir kitos organizacijos, skaityti pranešimai, vyko diskusijos. Šachmatų mėgėjai dalyvavo simultane su Lietuvos Respublikos Seimo pirmininke, didmeistre Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Festivalyje dalyvavo Seimo Pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen, Nacionalinės ekspedicijos nariai, Jaunimo reikalų agentūros atstovai, Mažeikių rajono savivaldybės garbės pilietis, buvęs Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, visuomenės veikėjas Robertas Dargis, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos atstovai, paramos Ukrainai organizacijos „Blue/Yellow“ įkūrėjas ir vadovas Jonas Ohmanas, Plungės, Telšių, Skuodo rajonų ir Rietavo savivaldybių merai bei Mažeikių ir Akmenės rajonų savivaldybių vicemerai ir kt.

Diskutuota apie tvarią ir pilietišką visuomenę, kurią gali kurti savo šalį mylintys ir saugantys žmonės, apie tai, kas skatina ieškoti bendro siekio nuolat kurti tvirtą, demokratinę, savimi pasitikinčią ir lyderiaujančią visuomenę, būtinybę skatinti jaunus žmones domėtis savo valstybės gyvenimu, ugdyti asmeninio indėlio kuriant šalies gerovę suvokimą, sieti save su valstybe.

Plungės, Telšių, Skuodo rajonų ir Rietavo savivaldybių merai bei Mažeikių ir Akmenės rajonų savivaldybių vicemerai diskusijoje kalbėjo apie jaunimo situaciją savivaldybėse, jaunimo dalyvavimą vietos savivaldoje, jaunimo reikalų tarybų veiklą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA