REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Lapkričio 20 d. 13:17

Rietavo savivaldybė prisijungė prie neišnešiotukų akcijos

Rietavas

Rietavo savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Rietavo savivaldybė


283981

Lapkričio 17-ąją Lietuvos neišnešiotų naujagimių bendruomenė švenčia neišnešiotų naujagimių dieną. Ši diena svarbi daugiau kaip 1200 kasmet naujai gimstantiems neišnešiotiems naujagimiams ir jų šeimoms visoje Lietuvoje. Rietavo savivaldybė taip pat prisijungė prie akcijos, skleidžiančios palaikymo, supratimo, vilties žinutę neišnešiotiems naujagimiams ir jų šeimoms.

Purpurine spalva nušvito savivaldybės pastatas. Į šventiškai papuoštą salę rinkosi savivaldybės darbuotojai išsakyti savo palaikymą neišnešiotiems naujagimiams ir jų šeimoms. Trys administracijos darbuotojos augina neišnešiotukus. Į susirinkusius kreipėsi Savivaldybės meras Antanas Černeckis.

Jis pasveikino neišnešiotukų mamas laimėjus kovą už vaiko gyvenimą, padėkojo joms už stiprybę, kovojant už vaiko gyvybę ir palinkėjo ištvermės, nes dabar jų laukia didžiulė atsakomybė, priimant teisingus sprendimus, kad vaikas gerai augtų, vystytųsi. Mamoms buvo įteiktos purpurinių rožių puokštės ir, prisiminimui, vaikų gimimo pažymėjimai, kuriuose nurodyti gimusių kūdikių svoriai.

Po to prie kavos puodelio neišnešiotukų mamos dalijosi prisiminimais apie savo išgyvenimus.REDAKCIJA REKOMENDUOJA