REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Rugsėjo 27 d. 15:55

Rietavo parke atidarytas diskgolfo aikštynas

Rietavas

Dalios Barcytės ir Kęstučio Jasaičio nuotraukos

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.


246944

Paskutinę Mykolinių šventės dieną – rugsėjo 25 d. – Rietavo parke atidarytas 18 krepšių diskgolfo aikštynas ir ta proga organizuotas turnyras, sutraukęs didelį būrį šio žaidimo mėgėjų iš visos Lietuvos. Turnyre – 8 skirtingi divizionai, nuo pradžiamokslių iki profesionalų ir atskira jaunuolių grupė.

Aikštyno atidarymo metu Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis sakė besidžiaugiantis naujovėmis Rietave. „Džiaugiuosi jaunais žmonėmis, jų idėjomis, norais ir dėkoju Egidijui Griciui už šios idėjos atnešimą ir išvystymą Rietave. Dėkoju ir visai entuziastų komandai Rietave, kurie kibo į darbą ir dabar esame šio aikštyno atidaryme. Tikiuosi, kad ši nauja sporto šaka įgis didelį pagreitį ateityje, o šiandien linkiu visiems gražaus žaidimo ir smagaus pabuvimo Rietave“, – sakė meras.

Rietavo savivaldybės administracijos vyr. specialistą (jaunimo reikalų koordinatorių) ir Jaunimo organizacijos „Progresas“ prezidentą Egidijų Gricių Savivaldybės meras apdovanojo padėkos raštu ir simboline dovanėle. Egidijus Gricius papasakojo, kad šio žaidimo idėja į Rietavą atkeliavo iš Gulbenės (Latvija). „Mes turime Rietave gražų parką, todėl iš karto pamaniau, kad šis žaidimas turi atsirasti ir pas mus. Po metų vietinis meistras pagamino mums pirmuosius krepšius, dar vėliau atsirado galimybė panaudoti bendruomenių iniciatyvų lėšas ir įsigyti 9 krepšius, o šiais metais atsiradusi entuziastų grupė iškėlė idėją, kad Rietavui reikalingas geras diskgolfo parkas, į kurį būtų galima pasikviesti ir kitus profesionalius žaidėjus ir organizuoti turnyrus. Jų užsispyrimo dėka dabar turime 18 krepšių parką ir rimtą turnyrą“, – pasakojo Egidijus Gricius.

Surengtame turnyre dalyvavo apie 50 dalyvių, o vakarop paaiškėjo ir turnyro nugalėtojai. Vyrų grupėje, kurių reitingas nuo 850 (dalyvavo 18 dalyvių), 3 vietą užėmė Karolis Lukoševičius, 2 vietą – Linas Strelkauskas, 1 vietą – Arnas Lietuvninkas. Vyrų, kurių reitingas iki 849 (dalyvavo 12 dalyvių), 3 vietą iškovojo Giedrius Zimkus, 2 vietą – Rokas Drevinskas, o 1 vietos nugalėtoju tapo Egidijus Kinčius. Naujokų grupėje geriausiai sekėsi 1 vietą pelniusiam Robertui Stančikui. Vyrų grupėje, kurių amžius virš 40 m. (6 dalyviai), 3 vietą užėmė Evaldas Stokė, 2 vietą – Vaidas Mitkevicius, 1 vietą – Raimondas Mikalkėnas. Diskgolfo turnyro moterų grupėje (4 dalyvės) 3 vietą pavyko iškovoti Loretai Simutei, 2 vietą – Auksei Lapinskienei, o 1 vietą – Oksanai Žukauskienei. Moterų grupėje virš 40 metų 1 vietos nugalėtoja tapo Elvyra Strelkauskienė.

Turnyro metu įteikti ir asmeniniai prizai už geriausius pasiekimus:

  • 5 krepšys – už tolimiausią įmetimą į krepšį (11 metrų 10 cm) – Oksanai Žukauskienei;
  • 6 krepšys – už tolimiausią įmetimą į krepšį (10 metrų 50 cm) – Mariui Gailiui;
  • 14 krepšys – už pirmu metimu arčiausiai krepšio nukritusį diską (3 metrai 52 cm) – Arnui Lietuvninkui;
  • 4 krepšys – už pirmu metimu arčiausiai krepšio nukritusį diską (59 cm) – Donatui Vaišvilui;
  • 17 krepšys – už pirmu metimu arčiausiai įsmeigtos vėliavos nukritusį diską (1 metras 42 cm) – Mariui Vaišvilui;
  • 9 krepšys – už pirmu metimu arčiausiai įsmeigtos vėliavos nukritusį diską (84 cm) – Dovydui Vyšniauskui.

Pasibaigus turnyrui nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais ir diskais.


Foto galerija:

Diskgolfo aikštynas
Diskgolfo aikštynas
Diskgolfo aikštynasREDAKCIJA REKOMENDUOJA