REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 20 d. 14:02

Rietave vyko seniūnų pasitarimas: kalbėta apie bešeimininkius ir apleistus pastatus, kelių problemas

Rietavas

Etaplius.ltŠaltinis: Rietavo savivaldybės inf.


295519

Rietavo savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnų pasitarimas, kuriame kalbėta apie bešeimininkius ir apleistus pastatus, kelių problemas ir kt. Pasitarime dalyvavo Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis, vicemerė Kristina Krasauskienė, Rietavo savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Dičiūnas, seniūnijų seniūnai, Savivaldybės administracijos specialistai.

Pirmiausia kalbėta apie bešeimininkius ir apleistus pastatus Savivaldybės teritorijoje. Rietavo savivaldybės administracijos vyresn. specialistė Snieguolė Rimkūnė minėjo, kad kovo 21 d. vyksiančiame Rietavo savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo projektas „Dėl Rietavo savivaldybės teritorijoje esančių statinių, kurie neturi savininkų (ar savininkai nežinomi), nustatymo, apskaitymo, dokumentų pateikimo pripažinti statinius bešeimininkiais ir perėmimo savivaldybės nuosavybėn tvarkos aprašo patvirtinimo“. Tvarkos apraše nustatytos procedūros statiniams, kuriomis vadovaujantis bus nustatomi, apskaitomi, pateikiami dokumentai dėl nekilnojamojo turto, kuris neturi savininko (ar savininkas nežinomas).

Pasitarimo metu kalbėta apie kelių inventorizavimą ir reitingavimą. Atsižvelgiant į AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos raštą „Dėl kelių su žvyro danga asfaltavimo programos vertinimo savivaldybėje“, kuriame rašoma apie planuojamą kelių su žvyro danga asfaltavimo programą ir vykdomų asfaltuotinų kelių su žvyro danga atranką, yra parengtas sprendimo projektas „Dėl prioritetinės valstybinės reikšmės kelių ruožų su žvyro danga asfaltavimo Rietavo savivaldybėje eilės patvirtinimo“. Jis bus svarstomas kovo 21 d. vyksiančiame Rietavo savivaldybės tarybos posėdyje. Taip pat seniūnams priminta, kad reikia seniūnijos keliuose užtaisyti duobes ir nusigreideriuoti kelius.

Rietavo savivaldybės vicemerė Kristina Krasauskienė kalbėjo apie bendruomeninių projektų finansavimą. Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis seniūnus informavo, kad balandžio 20 d. Valstybinių miškų urėdija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras organizuoja Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“. Organizatoriai prašo, kad kiekviena savivaldybė po vieną simbolinį Dainų šventės medelį pasodintų brangioje ir su šventės tradicija susijusioje vietoje. Seniūnų prašyta pagalvoti, kokioje vietoje galėtų būti pasodintas toks medelis ir kokiomis formomis (lentelė, stendas ir pan.) galėtų būti įamžintas šiemet minimas Dainų šventės šimtmetis.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA