REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Mama kalba2022 m. Balandžio 27 d. 11:07

„Reima“ rūbai vaikams – protinga investicija į kokybę, ilgaamžiškumą ir tvarumą

Panevėžys

Reporteris DovilėŠaltinis: Etaplius.lt


214352

Moteris, apsivilkusi pamirštą, giliai spintoje lindėjusią suknelę, džiaugiasi tarsi įsigijusi naują rūbą. Tuo tarpu ištraukus pamirštą vaikišką rūbą, greičiau liktume nemaloniai nustebę. Mažieji auga tarsi ant mielių, tad apranga, o ypač – vaikiški batai, atrodo, išaugami tiesiog akyse! Nepaisant to fakto, tėvai, norėdami užtikrinti vaiko komfortą bet kokiomis sąlygomis (lyjant, sningant, pučiant vėjui ir kita), supranta investicijų į kokybišką vaikų avalynę bei aprangą būtinybę. Tad „Reima“ – prekinis ženklas, garantuojantis kokybę, patvarumą bei estetiką – dažnas svečias mūsų vaikų spintose.

Žinomų gamintojų rūbai vaikams ar pigesnės alternatyvos: kuris variantas – racionalesnis?

Tikėtina, jog, pavyzdžiui, „Reima“ striukės žiemai, jūsų vaikui tiks tik vieną ar, idealiu atveju, kelis sezonus. Žiūrėdami į per ankštą rūbą ar per trumpas šio rankoves, tikime, jausitės nekaip, o galbūt net ir gailėsitės, jog į šį investavote nemenką sumą pinigų. Pažiūrėkite kitu kampu! Kokybiškas rūbas, aktyviai dėvėtas esant įvairioms oro sąlygoms bei atlaikęs įvairius jaunojo savininko eksperimentus (purvo vonios, sniego kalnai, čiuožykla vaikų žaidimo aikštelėje ir kitos linksmybės!), vis dar atrodo puikiai. Vadinasi, šį galite palikti jaunesnei atžalai (net jei mažylis – tik ateities planuose), parduoti ir taip atgauti dalį išleistų pinigų ar tiesiog padovanoti tam, kas savo vaikams tokio pirkinio negali leisti finansiškai.

Būtent tvarumą, kalbėdami apie savo produkciją, „Reima“ prekinio ženklo gamintojai ir akcentuoja. Pavyzdžiui, „Reima“ lietaus rūbai (žinoma, taip pat ir kiti asortimento produktai) yra gaminami iš saugių, tačiau atsparių, kokybiškų bei lengvai prižiūrimų medžiagų, o šių dizainas išlieka „ant bangos“ (juk ir mūsų mažieji nori keliauti koja kojon su mada!) ištisus metus. Vadinasi, tą patį rūbą sėkmingai gali dėvėti net keli vaikai, o, galiausiai, nusprendus su pastaruoju „atsisveikinti“, šis gali būti sėkmingai perdirbamas. „Reima“ rūbai yra gaminami iš vienos rūšies audinio, pavyzdžiui, poliesterio, tad dėl tinkamo šių rūšiavimo problemų tikrai nekils.

Vadinasi, nežinomų gamintojų, nors ir gerokai pigesni rūbai vaikams (ypač – lauko drabužiai) bei avalynė anaiptol ne visada yra geresnis pasirinkimas. Gali būti, jog, dar nesibaigiant sezonui, pigus rūbas bus praradęs ne tik savo estetinę išvaizdą, bet ir funkcionalumą, tad būsite priversti verstis per galvą, ieškodami pakaitinio drabužio (su vandenį praleidžiančia lietaus striuke juk neleisi vaiko į lauką!).

Tuo tarpu vaikiški rūbai ir batai „Reima“, nors ir kainuojantys daugiau, – protinga investicija į kokybišką, patogų ir ilgaamžį produktą.

Apranga vaikams internetu – išeitis ne tik užimtoms mamoms

Suprantama, jog po varginančios darbo dienos, ypač žinant, kaip „noriai“ didelė dalis vaikų renkasi ir matuojasi rūbus, vaikštinėti su atžalomis po prekybos centrus vargiai nori net ir didžiausia „šopoholikė“. Neabejotinu išsigelbėjimu tampa... internetinės parduotuvės. Užtenka paieškos langelyje suformuluoti pageidaujamą frazę (šiuo atveju, pavyzdžiui, „vaikiški batai internetu“) ir prieš jūsų akis atsivers platus asortimentas mūsų mažiesiems skirtos aprangos bei avalynės. Jei nebeliko abejonių, jog būtent „Reima“ striukės, džemperiai vaikams ar kitas šio gamintojo produktas – geriausias pasirinkimas, paieška tampa dar paprastesnė.

Jei baiminatės, jog, pirkdami internetu, „prašausite“ su dydžiu, tikriausiai dar neatradote patogiausios internetinės parduotuvės! Pardavėjai, siekiantys pirkėjui suteikti kuo malonesnę apsipirkimo patirtį, prie parduodamos prekės pateikia ne tik „pliką“ dydį, bet ir nurodo konkrečius išmatavimus ar net pateikia kitus naudingus patarimus, padėsiančius tinkamai išsirinkti. Žinoma, derėtų iš anksto pasidomėti, kokias sąlygas konkreti internetinė parduotuvė kelia norintiems grąžinti netikusią ar nepatikusią prekę.

Galiausiai, internetu perkama avalynė ir apranga vaikams gali leisti ir nemenkai sutaupyti. Juk, prisėdus prie kompiuterio ar kito išmaniojo įrenginio, kur kas patogiau „medžioti“ patrauklias akcijas ar palyginti to paties produkto kainas pas skirtingus pardavėjus. Vadinasi, aprangą ir avalynę internetu perka ne tik užimtos, bet ir racionaliai mąstančios mamos.

 

Remiamas turinysREDAKCIJA REKOMENDUOJA