REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2020 m. Vasario 21 d. 15:54

Reikalinga parama: dingęs jaunuolis rastas negyvas Danijoje

Marijampolė

Birutė MontvilienėŠaltinis: Etaplius.lt


118870

Naktį į penktadienį Kalvarijos savivaldybės Akmenynų seniūnijoje gyvenančius sutuoktinius Aidą ir Liną Gražulius pasiekė juoda žinia, kad sausį be žinios dingęs 25 m. jų sūnus Karolis Gražulis Danijoje rastas negyvas. Apie mirusį sūnų tėvams pranešė vidurnaktį į jų namus atvykę Marijampolės apskr. VPK pareigūnai. Jų žiniomis, K. Gražulio mirties priežastis dar nėra nustatyta, o jo kūnas laikomas morge.

Šoko ištikti tėvai dar naktį savo skausmu pasidalijo su Akmenynų seniūne Danguole Sinkevičiene. Seniūnė šiuo metu serga, bet iškart suskubo padėti skausmo prislėgtiems tėvams rūpintis sūnaus palaikų pargabenimu į Lietuvą. Tėvams sutikus, D. Sinkevičienė vakar išplatino pranešimą, kuriuo visus geros valios žmones ragina finansiškai prisidėti prie jauno mūsų kraštiečio palaikų pargabenimo iš Danijos, Alborgo miesto. Kokią išgalite auką, perveskite į Karolio tėčio Lino Gražulio sąskaitą banke „Swedbank“ LT 237300010009929338. Tvarkinga, UAB „Juodeliai“ dirbanti šeima, anot D. Sinkevičienės, bus dėkinga už kiekvieną paaukotą eurą. Labai svarbu: mokėjimo paskirtyje įrašykite, kad tai parama, nes Valstybinė mokesčių inspekcija paaukotus pinigus gali apmokestinti.

Jei galite, paremkite skaudžią netektį išgyvenančią šeimą asmeniškai.

Pirminiais duomenimis, į Marijampolės apskr. VPK negalėdami susisiekti su Danijoje dirbusiu ir studijavusiu sūnumi jaunuolio tėvai kreipėsi sausio mėnesį, nes jau nuo šių metų sausio 10 d. Karolis jiems nebeatsiliepė telefonu. Tomis dienomis tėvai dar nebuvo spėję atsigauti po daugiau nei pusantro mėnesio trukusios kankinančios nežinios dėl nežinia kur dingusio jaunesniojo sūnaus Milvydo. Antrąją šių metų sausio savaitę šeima pagaliau sulaukė žinios, kad Milvydas gyvas ir sveikas yra vienoje užsienio šalyje. Praėjo vos pora dienų, ir dingo Karolis.

Akmenynų seniūnijos seniūnė Danguolė Sinkevičienė, šiandien išplatinusi raginimą padėti Karolio tėvams parsivežti sūnaus kūną iš Danijos ir jį deramai palaidoti gimtinėje, teigia esanti tikra, kad kiekvienas geros valios žmonių paaukotas euras bus panaudotas pagal paskirtį ir iš anksto visiems nuoširdžiai dėkoja už pagalbą, supratimą ir gerumą.REDAKCIJA REKOMENDUOJA