REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2024 m. Vasario 22 d. 08:23

Raseinių ligoninėje darbą pradėjo gydytojas ortopedas-traumatologas Aurimas Širka

Raseiniai

Raseinių ligoninės nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: Raseinių ligoninės informacija


292769

Ortopedo traumatologo specialybė leidžia suteikti pacientams šansą išsivaduoti nuo kasdieninio skausmo bei sugrąžinti juos į pilnavertį aktyvų gyvenimą taip pagerinant žmogaus gyvenimo kokybę.

Būtent tokiais stebuklingais darbais rūpinasi mūsų naujasis Raseinių ligoninės gydytojas ortopedas-traumatologas Aurimas Širka. Tai medicinos mokslų daktaras, kurio pagrindinės domėjimosi sritys yra klubo ir kelio pirminis revizinis protezavimas, sąnarių infekcijų gydymas, kaulų defektų rekonstrukcija.

„Tai labai aiški, konkreti bei dinamiška chirurgijos sritis, kurioje negali atsipalaiduoti ir privalai nuolat tobulinti savo žinias bei chirurginius įgūdžius, sekti pasaulinės rinkos naujienas dėl vis atsirandančių naujų implantų ir tobulėjančių operacinių technikų“, – apie savo darbą kalba naujasis gydytojas A. Širka.

Būtent dėl šios priežasties, kad galėtų nuolat sekti ir įsisavinti naujausias praktikas traumatologijos srityje, gydytojas Aurimas Širka savo žinias gilina būdamas Sąnarių endoprotezuotojų asociacijos ir Europos ortopedų traumatologų federacijos narys, o nuo 2023 m. gegužės dar tapo ortopedinių implantų kompanijų instruktoriumi (MicroPort Orthopeadics International (MPO) Consultant for HCP/OR visits). Tai yra pirmasis toks asmuo Lietuvoje ir visoje Rytų Europoje. O nuo šiol jį turėsime ir Raseinių ligoninėje!REDAKCIJA REKOMENDUOJA