REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2023 m. Lapkričio 13 d. 10:25

Raseinių atstovė išrinkta į Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos valdybą

Raseiniai

Etaplius.ltŠaltinis: Raseinių savivaldybės informacija


283322

Vilniuje vykusio Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) visuotinio narių susitikimo metu buvo išrinktas naujasis šios asociacijos prezidentas Vidmantas Mitkus (Vilniaus miesto savivaldybės administracija), viceprezidentė Dalia Kavolynienė (Alytaus miesto savivaldybės administracija) ir valdyba iš 7 narių, iš jų buvo išrinkta mūsų Raseinių rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Gintarė Žemgulė.

NJRKA pagrindinis tikslas – vienyti savivaldybių jaunimo reikalų koordinatorius ir jiems atstovauti tarptautinėse, nacionalinėse, regioninėse ir kitose institucijose. Šiuo metu asociaciją vienija 54 savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai.
Valdyba su naujuoju vadovu priešakyje per dvejų metų kadencijos laikotarpį planuoja didesnį asociacijos įsitraukimą į jaunimo politiką ir bendradarbiavimą su institucijomis, kurios tiesiogiai formuoja ir prisideda prie jaunų žmonių galimybių vystymo ir politikos kūrimo.
Savivaldybė sveikina jaunimo reikalų koordinatorę Gintarę Žemgulę ir linki jai kuo daugiau idėjų bei ryžto, siekiant įgyvendinti visus planus!REDAKCIJA REKOMENDUOJA