REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2021 m. Balandžio 2 d. 13:06

Ramūno Rudoko akistata su Auksiniu berniuku: „Man Rudokas atrodo kaip marozas“

Šiauliai

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


170447

Aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas, pirmą kartą susidūręs su piktais komentarais, neištvėrė ir išsitrynė savo „Facebook“ profilį.

„Ten buvo tiek purvo, kad iš karto supratau įsivėlęs ne ten, kur reikia” – pasakoja aktorius. Tačiau Ramūnas – drąsus žmogus ir, sulaukęs naujojo realybės šou „Nekenčiu žvaigždės” kvietimo dalyvauti projekte, sutiko akis į akį susitikti su jo nekenčiančiu žmogumi.

Ramūnas atvyko į Šiaulius, į svečius pas heiterį Povilą. Vaizdelis, kurį aktorius išvydo Povilo namuose, atėmė žadą. „Čia tikras Šiaulių Luvras, jaučiuosi kaip Adamkus, atvykęs į susitikimą pas Putiną”, – būsto grožio buvo apakintas Ramūnas.  

nekenciu-zvaigzdes-rudokas1.jpg

Ramūno heiteris, Šiauliuose gyvenantis meno kolekcionierius Povilas Vainutis, dar žinomas Auksinio berniuko pravarde. Povilo namai Šiaulių centre tarsi muziejus: veidrodinės lubos, meno dirbiniai, paveikslai ir egzotiškos skulptūros.

Povilas susitikimo su Ramūnu Rudoku prisibijo: „Man Rudokas atrodo kaip marozas, jei jis bus pasipūtęs, nežadu jam nusileisti”.

 

nekenciu-zvaigzdes-rudokas3.jpg

Pirmojo žvaigždės ir heiterio konflikto ilgai laukti nereikėjo. Šiaulių kolekcionierius paruošė vaišes, kurios įžeidė Ramūną Rudoką.

Kaip iš situacijos suksis „Auksinis Šiaulių berniukas”? Ar pavyks Ramūnui Rudokui ir Povilui rasti bendrą kalbą ir pamatyti vienas kitame ne vien neapykantos objektą? Ramūno ir Povilo akistata – čia.REDAKCIJA REKOMENDUOJA