REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Kovo 14 d. 09:00

Ramūnas Karbauskis Šiaulių rajono mero rinkimuose kviečia palaikyti Česlovą Greičių

Šiauliai

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


261598

Mielieji, noriu nuoširdžiai padėkoti visiems Šiaulių rajono gyventojams už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų sąrašo ir kandidato į merus Česlovo Greičiaus palaikymą.

Džiaugiuosi, jog pavyko suformuoti stabilią savivaldybės tarybos daugumą, kurios stuburas yra 12 LVŽS mandatų. Bet rinkimai nebaigti. Česlovui Greičiui pritrūko kelių šimtų balsų, kad nauja valdanti dauguma būtų turėjusi merą pirmajame savivaldybių merų rinkimų ture. Tai turėsime padaryti antrajame ture kovo 19 dieną.

Su visa pagarba Česlovo Greičiaus oponentui socialdemokratui Dariui Simonavičiui, bet jo atstovaujamai partijai teks dirbti savivaldybės tarybos mažumoje ir kas jam tapus meru pasmerktų savivaldybę politiniam nestabilumui.

Kviečiu aktyviai dalyvauti antrajame savivaldybių merų rinkimų ture kovo 19 dieną ir savo balsais paremti valdančios daugumos kandidatą į merus Česlovą Greičių.

LVŽS toliau tęs darbus puoselėjant Šiaulių rajoną ir kuriant geresnį gyvenimą kiekvienam savivaldybės gyventojui.

Pagarbiai
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis

Politinė reklama apmokėta iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos PK sąskaitos. Užsak. nr. 100966REDAKCIJA REKOMENDUOJA