Radviliškyje vyko Lietuvos rankų lenkimo čempionatas

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybės inf.

296020

Kovo 23 dieną Radviliškio sporto arenoje vyko Lietuvos nacionalinis rankų lenkimo čempionatas. Senjorų (iki 40 m.), meistrų (veteranų) ir žmonių su negalia klasėse skirtingo svorio kategorijose varžėsi 175 sportininkai iš visos Lietuvos.

Radviliškiui atstovavo 40 Radviliškio rankų lenkimo sporto klubo atletų. Mūsų komandai pavyko iškovoti 13 aukso, 14 sidabro ir 17 bronzos medalių. Susumavus rezultatus, radviliškiečiai pelnė 382 taškus ir užėmė pirmąją komandinę vietą. Antroje vietoje su 338 taškais liko Šilutės komanda, o treti – Vilniaus rankų lenkikai (280 taškų).

Geriausiai sekėsi Vytarui Aleknai, Gediminui Butkui, Janūrijui Musvicui, Elenai Adomaitienei ir Jolitai Mockutei. Jie pelnė po du aukso medalius. Ugnė Jociutė ir Ričardas Vladička iškovojo po vieną aukso ir sidabro medalį. Ramūnas Jarošas pasipuošė vienu aukso medaliu. Irena Vilniuvienė užėmė dvi antras ir vieną trečią vietą. Po du sidabro medalius pelnė Ingrida Blinstrubienė ir klubo prezidentas Vitalijus Survila. Renalda Survilaitė, Laurynas Adomaitis ir Jonas Gricius iškovojo po sidabro ir bronzos medalį. Po dvi trečiąsias vietas užėmė Ingrida Gladkienė, Sandra Dabašinskienė, Virginijus Pališkevičius ir Remigijus Abudauskas. Vita Rimšienė, Gintarė Urbonavičiūtė ir Justinas Kairys iškovojo po sidabro medalį. Evelina Mickutė ir Styvas Musvicas pelnė po bronzos medalį.

Čempionatui pasiruošta įgyvendinant Radviliškio rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto iš dalies finansuojamą projektą.