REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2023 m. Lapkričio 17 d. 14:01

Radviliškio miesto J. Basanavičiaus gatvėje asfalto danga bus paklota dar šiemet

Radviliškis

Etaplius.ltŠaltinis: Radviliškio rajono savivaldybės inf.


283788

Lapkričio 17 dieną kelininkai pradėjo lieti asfaltą Radviliškio mieste esančioje J. Basanavičiaus gatvėje. Nors asfaltavimo darbai buvo suplanuoti atlikti tik kitais metais, tačiau rajono valdžia įsiklausė į gyventojų prašymus ir skyrė papildomai pusę milijono eurų, kad asfaltas butų paklotas dar šiemet, o gyventojams nebereikėtų kvėpuoti dulkėmis arba maknoti per purvynus.

Pasak Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo Gintauto Vičo, galimybė kapitaliai remontuoti J. Basanavičiaus gatvę atsirado po to, kai joje bendrovė „Radviliškio vanduo“ atnaujino vandentiekio ir nuotekų tinklus.

Iš Kelių plėtros ir priežiūros fondo gatvei remontuoti buvo skirti 259 tūkstančiai eurų, likusią sumą, reikalingą darbams atlikti, turėjo surasti pati rajono Savivaldybė iš savo biudžeto. Šiemet buvo planuojama paruošti gatvės pagrindą, o asfaltavimo darbai buvo numatyti atlikti tik kitais metais.

„Sulaukėme daug gyventojų prašymų, kad darbus pabaigtume kaip įmanoma greičiau, nes žmones visą vasarą vargino dulkės, o palijus tekdavo bristi per purvyną, todėl pasitarę su valdančiosios koalicijos partneriais sutarėme dar šiemet papildomai skirti pusę milijono eurų, kad gatvė būtų išasfaltuota dar šiemet“, - pasakoja Radviliškio rajono meras Kazimieras Račkauskis.

Iš viso kapitalinis J. Basanavičiaus gatvės, kurios ilgis 773 metrai, remontas kainuos 916 tūkstančių eurų. Gatvės asfalto dangos plotis sieks 5,5 metro. Vienoje gatvės pusėje bus nutiestas pėsčiųjų takas, o kitoje – užvažiuojamasis šaligatvis, ant kurio bus galima statyti automobilius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA