REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 26 d. 12:07

R. Krasauskienė traukiasi iš Nacionalinės švietimo agentūros vadovės pareigų

Lietuva

Rūta Krasauskienė. BNS fotobanko nuotr.

EtapliusŠaltinis: ELTA


293150

Nacionalinės švietimo agentūros (NŠA) direktorė Rūta Krasauskienė traukiasi iš užimamų pareigų. Kaip teigia, švietimo, mokslo ir sporto reikalų ministras Gintautas Jakštas, sprendimas dėl R. Krasauskienės priimtas, nes vėluoja svarbūs darbai, kurie yra pavesti NŠA.

„Bendru sutarimu, NŠA vadovė traukiasi iš pareigų. NŠA turi svarbias funkcijas, kurios turi būti įgyvendintos laiku ir kokybiškai. Tačiau darbai neretai vėluoja, nuolat atidėliojama, nukeliama – taip negali būti“, – Eltai teigė ministras G. Jakštas.

Kaip rašė naujienų portalas Delfi.lt, iš pareigų besitraukianti R. Krasauskienė, yra parašiusi darbuotojams vidinį laišką.

„Mieli kolegos, noriu informuoti, kad iš esmės keičiasi mano gyvenimas, todėl nuo kovo 5 d. nebedirbsiu Nacionalinėje švietimo agentūroje. Naudodamasi proga dėkoju visiems už bendrystę ir linkiu kuo didžiausios sėkmės darbuose“, – portalas Delfi citavo R. Krasauskienę.

R. Krasauskienė praėjusiais metais laimėjo konkursą ir penkerių metų kadencijai buvo perrinkta į NŠA vadovo pareigas.

R. Krasauskienė yra dirbusi mokytoja, vadovavo Vilniaus Žemynos gimnazijai, buvo Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos, Lietuvos gimnazijų vadovų asociacijos viceprezidentė, Lietuvos švietimo tarybos pirmininko pavaduotoja, 2020 m. paskirta NŠA vadove.REDAKCIJA REKOMENDUOJA